У Москві перенесли встановлення пам'ятника київському князю

Встановлення пам'ятника київському князю Володимиру в Москві перенесли на 2016 рік.

Про це повідомили в мерії Москви, передає УП із посиланням на ТАСС.

Натомість у вівторок в центрі Москви за участю патріарха РПЦ Кірілла закладуть перший камінь для встановлення пам'ятника князю Володимиру.

У заході візьме участь також мер Москви Сєрґєй Собянін, повідомила прес-служба мерії.

Установку пам'ятника, заплановану раніше на 4 листопада, перенесли на 2016 рік.

Рішення про встановлення пам'ятника князю Володимиру на Боровицької площі Москви має бути узгоджено з Мінкультури РФ і Центром Світової спадщини ЮНЕСКО, оскільки площа входить до складу Кремля і охороняється цією організацією.

Нагадаємо, днями російські окупанти знищували герби України (знаки київського князя Володимира Великого) на будівлі в центрі Донецька.

В оці тайфуна. Як проголосили Акт Злуки

У цей день здавалося, що буревії історії втомилися і зупинили свій руйнівний рух. Насправді над Київом зупинилося "око тайфуну", де вітру може не бути. Навколо ж української столиці усе пригиналося від буревіїв.

Президент-невдаха. Яка з нього користь?

Президент-невдаха найкраще гострить лезо сокири демократії. Президент-невдаха – це тест на дурнєопірність суспільства, а також – краш-тест для держави. Виявляється, невдахи страшенно корисні для народовладдя.

Коли оголосили останній відбій. Уривок із книжки "Демобілізовані" Алана Олпорта

Демобілізація – це окрема битва, якої у жодному разі не можна програти. Які зміни переживало суспільство Великої Британії після Другої світової війни? Як демобілізовані адаптовувались до мирного життя? Про важку дорогу від війни до миру йдеться у книжці британського історика Алана Олпорта "Демобілізовані: повернення додому після Другої світової війни", яка у січні побачить світ у видавництві "Локальна історія".

Биківня: таємне місце масових поховань жертв сталінського терору

Історія Биківнянських могил — це історія місця масових поховань жертв сталінського терору, яке було приховане від суспільства протягом багатьох років. Биківня — це місце-символ, де були поховані голоси, яких змусили замовкнути. Це не просто могили, це багато людей, кожен із яких міг змінити щось у світі.