У Києві - "гіперреалістична виставка" про визволення міста. ФОТО
У Національному військово-історичному музеї України відбудеться відкриття виставки "Даєш Київ!".
Мета виставки - "відобразити у гіперреальності" фрагменти Київської наступальної операції з визволення столиці України – міста Києва.
Організатори: Міністерство оборони, Національний військово-історичний музей, музей родини Шереметьєвих і громадська організація "Київський клуб "Червона зірка", за сприяння Національного музею-заповідника "Битва за Київ у 1943 році" (с. Лютіж), Національного університету оборони, державних архівів та ін.
Експозиція демонструє події Київської наступальної операції, у ході якої відбулося визволення столиці. Представлені інсталяції – сцени форсування ріки, імітовані схили, що ведуть до місця переправи через Дніпро, звуковий та візуальний ряд – все це допоможе зануритися у тогочасні воєнні дії.
"Гіперреальність" |
Архівні документи і фотографії, обмундирування солдат і офіцерів ІІІ Рейху висвітлюють німецький воєнний порядок у період окупації.
Фото надані організаторами виставки |
Як стверджується у прес-анонсі, за допомогою гіперреалістичних інсценувань учасникам екскурсії "надана можливість разом із військовими частинами Радянської армії, партизанськими загонами та підпільними партійними організаціями пройти шляхом визволення головного міста України".
1943 рік, сапери готують переправу |
Час і місце заходу: 6 листопада 2013 року, 12:20. Національний військово-історичний музей України (Київ, вул. Грушевського 30/1).
Як відомо, у жовтні 2013 року посаду директора музею отримав Владислав Таранець - голова правління клубу "Червона Зірка" (одного з організаторів гіперреалістичної виставки).
Одразу ж після цього він призначив своїм заступником 23-річну Анастасію Фурман.
Дивіться також:
Янукович подивився реконструкцію форсування Дніпра. ФОТО
На Черкащині відзначили 70-річчя Десанту Смерті. ВІДЕО
"У вогні не згорів, у Дніпрі не втонув". Спогади про форсування
Танки в снігу. Реконструкція боїв під Києвом 1943-44 років. ФОТО
"Під Ясногородкою діда поранило. Той осколок він носив до смерті"