Спецпроект

Президентський палац у Тбілісі можуть перетворити на музей

Президентський палац у грузинській столиці, можливо, буде перероблений в музей чи готель, припускає міністр регіонального розвитку та інфраструктури Давид Нарманія, який курує будівництво нової резиденції нового президента в колишньому палаці Орбеліані.

Про це пише ekhokavkaza.com.

"Остаточного рішення з цього питання поки не існує. Кажуть, що будівлю буде перероблено або в готель, або в музей. Нещодавно президент Саакашвілі, який гостював в одному з ток-шоу, висловив думку, що, за його припущенням резиденцію в Авлабарі після президентських виборів повинні зайняти уряд і його керівник ", - заявив Нарманія. Тим часом, за словами міністра, прем'єр-міністр Бідзіна Іванішвілі не має наміру переїжджати в президентський палац.

Міністр також повідомив, що інтенсивно йде робота з облаштування нової резиденції в колишньому палаці Орбеліані по вулиці Атонелі, реконструкція будівлі обходиться в 15 мільйонів ларі, проте суму найнятій будівельній компанії заплатила колишня влада, оскільки там мала розміститися резиденція прем'єра.

Теми

Як і де жили наші аристократи

"Пробираючись крізь чагарники, немов у фільмі про Індіану Джонса, ми очікували, що вийдемо на галявину та побачимо бодай руїни чи фундамент споруди. Але коли хащі скінчилися, ми ступили на переоране поле. Перед нами була лише оброблена плугом земля".

Командир гармати "Історик"

Іменем ужгородця Миколи Гаєвого назвали Центр сучасної історії в Українському католицькому університеті.

"Жила однією ідеєю: вільна Україна": до 120-річчя Оксани Мешко

Учасники дисидентського руху називали її "козацькою матір'ю", вкладаючи в цю метафору готовність стійкої, незламної жінки до жертовної боротьби. Оксана Мешко ввійшла в історію українського правозахисного руху як громадська діячка, співзасновниця і лідер Української Гельсінської групи.

"Найстаріший з нині живих...": Історія Балтійського кубку

Після закінчення Першої світової війни нове дихання отримали ігрові командні види спорту. Битви з полів, найстрашнішої на той момент війни, переміщуються на футбольні стадіони. Нове покоління запальних ентузіастів-організаторів продукує ідеї континентальних і регіональних турнірів як для клубів, так і для національних збірних. Не виключенням був і Балтійський регіон. Тут на просторах понівечених, не лише світовою війною, а й роками кривавих війн за незалежність, народжується ідея власного Балтійського кубку.