Спецпроект

Перфоманс QR-кодів відбудеться в Феодосійському музеї старожитностей

5 червня 2013, о 10.00, в Лапідарному дворику Феодосійського музею старовини (Пр.Айвазовского, 11, м.Феодосія) пройде презентація конкурсу дитячого малюнка, присвяченого 202-річчю Феодосійського музею старовини, під назвою "Музей старожитностей. З минулого в майбутнє".

Про це пише  prostir.museum.

Організаторами конкурсу виступили Управління культури міської ради Феодосії, Феодосійська дитяча художня школа ім.І.К.Айвазовского і Феодосійський музей старожитностей. У новому конкурсі можуть взяти участь учні художніх шкіл Феодосії у віці від 7 до 17 років.

Цілями і завданнями конкурсу є розвиток інтересу у дітей до історії та природи свого міста, рідного краю, залучення до культурних, духовно-моральним цінностей свого народу, розвиток творчих здібностей дітей, популяризація Феодосійського музею старожитностей, найстарішого міського музею України, та ін. Конкурс буде проводитися у червні 2013 року.

Конкурсні роботи приймаються до 25 червня 2013 року. Всі роботи, представлені на конкурс повинні бути натурними замальовками або композиціями, виконаними на їх основі. Техніка та матеріали виконання вільні. Підсумкова міська виставка пройде в жовтні 2013 року в Феодосійському музеї старожитностей. Віртуальна виставка робіт учасників конкурсу буде розміщена на офіційному сайті Феодосійського музею старожитностей (http://oldmuseum.org).

Робота, нагороджена Гран-Прі конкурсу, буде представляти Феодосійський музей старожитностей на сайті "QR-Feo: Живе минуле Феодосії". На початку презентації конкурсу дитячого малюнка відбудеться QR-перфоманс QR-кодів "Феодосійський музей старожитностей" і "Лапідарний дворик Феодосійського музею старовини". QR-перфоманс є складовою частиною соціального проекту "Живе минуле Феодосії", розробленого ініціативною групою феодосійців.

Теми

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.