Шведи знімуть фільм про те, як Росія окуповує Норвегію

Шведська продюсерська компанія Yellow Bird починає роботу над 10-серійним політичним трилером "Окуповані" - про те, як Росія захоплює Норвегію.

Про це повідомляють "Подробности".

Серіал, який буде показаний в 2015 році на норвезькому телеканалі NRK і французько-німецькому Arte, ґрунтується на ідеї популярного норвезького письменника Ю Несбі.

Дія відбуватиметься в найближчому майбутньому. Згідно з задумом автора, Росія вторгнеться до Норвегії, щоб забезпечити безперебійні поставки нафти в інші країни. Протягом десяти серій розповідатиметься про життя простих норвежців у захопленій країні.

Персонажі багатосерійного фільму будуть говорити норвезькою, російською та англійською мовами.

Перші три серії "Окупованих" зніме Ерік Шелдб'єрг, режисер драми "Нація прозаку" і детективу "Безсоння".

Крім шведської компанії, над проектом працюватиме французький підрозділ телевізійного концерну Zodiak Media - GTV. Зйомки стартують на початку 2014 року.

Дивіться також:

Луганські комуністи зняли треш про майбутню війну в Україні. ВІДЕО

Фільм про нацистську космічну атаку став хітом Берлінале. ВІДЕО

Година папуги. Погані передчуття професора Свяневича

"Я аніскільки не сумнівався, що вступ Радянської Росії у наші східні воєводства буде означати для них кінець існуючому там польському впливу і відрив тих територій від Польщі. Я не був би проти передачі тих воєводств незалежним Україні і Білорусі, якби такі існували, але не бачив сенсу в передачі їх Радянському Союзу". Як професор Свяневич передбачив Велику війну.

Чому «Пушкіни» в публічному просторі - це ворожа російська пропаганда

Оспівував загарбницькі війни Російської імперії і брав у них участь. Виправдовував воєнні злочини російської армії. Заперечував право українського, польського, народів Балтії на державність. Паплюжив гетьмана Івана Мазепу. Його ім'я нині ворог використовує як ідеологічну зброю: "Херсон — полуденный край России",— банер з цією цитатою розвішували на біл-бордах росіяни під час окупації Херсону. Мова піде про одного із найвідоміших ідейно-культурних маркерів російського імперіалізму — письменника Алєксандра Пушкіна.

Не товариш. Фантастичні вибори великого 1990 року

Моментально з бридливістю повертаю посвідчення: «Заберіть це! Я їм не товариш! Я член Української Республіканської партії». І – о, диво! – для мене, єдиного із 450 депутатів, було виготовлено посвідчення без слова "товариш"!

Степан Скрипник. Хорунжий Армії УНР, депутат, патріарх

У 1940–1980-х роках резидентури кдб срср у Канаді і США широко практикували оперативні заходи з компрометації через так звану прогресивну пресу визначних українських діячів, які активно боролися за духовне і національне відродження. Одна з таких операцій була спрямована проти тодішнього митрополита Української православної церкви Канади, а невдовзі – УПЦ США, у майбутньому – Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Мстислава.