ЯК ВІДОМІ ІСТОРИЧНІ ПЕРСОНАЖІ ВИГЛЯДАЛИ Б СЬОГОДНІ. Фото

Британський учений (с) Сюзанна Ліпскомб із групою колег-істориків і художників спробувала уявити, як у 2013 році виглядали б персонажі англійської та британської історії - Шекспір, адмірал Нельсон, королева Єлизавета й інші.

Про це повідомляє The Telegragh.

Спеціаліст із XVI-го сторіччя (доктор історії, захистилася в Оксфорді) Ліпскомб робить цей проект на замовлення історичного телеканалу Yesterday.

За словами історика, подібні "оновлення" допомагають зрозуміти, як виглядали ці люди в очах тодішнього суспільства і який вигляд вони мали б сьогодні, якби жили в умовах нинішньої Британії.

 Адмірал Гораціо Нельсон (1758-1805) - переможець французького та іспанського флотів під Трафальгаром, зберіг Британію королевою морів, змусив Наполеона відмовитися від війни з Британію
Вільям Шекспір (1564-1616) - драматург і поет
Правління королеви Єлизавети І (1533-1603) вважається "золотим віком" англійської історії
Король Генрих VIII (1491-1547) - батько Єлизавети, шість шлюбів, творець англіканської церкви

Дивіться також:

Інші матеріали за темою "Одяг"

Інші матеріали за темою "Британія"

Інші матеріали за темою "Побут"

Щоденник Майдану. Про що ми тоді думали

"Ладно, давайте серьезно. Вот кто сегодня до полуночи готов выйти на Майдан? Лайки не считаются. Только комментарии под этим постом со словами "Я готов". Как только наберется больше тысячи, будем организовываться".

Що сказав Мотика? – відповідь професора Богдана Гудя на тему Волинської трагедії

26 жовтня в етері Українського радіо прозвучало інтерв'ю журналістки Світлани Мялик з відомим польським істориком, головним фахівцем із проблем Волині'43 професором Ґжеґожем Мотикою. Позаяк один із фрагментів цієї майже годинної розмови стосується моєї скромної особи, що гірше – містить низку інсинуацій і неправдивої інформації, прокоментую його для, насамперед, українських слухачів/читачів.

Боротьба між радянськими силами та підрозділами УПА на ПЗУЗ в 1944 році

4 листопада передчасно помер дослідник і популяризатор історії українського визвольного руху Владислав Сапа. У пам’ять про нього «Історична правда» публікує дослідження Владислава, яке одержало відзнаку історика Володимира В’ятровича на конкурсі студентських наукових робіт «Український визвольнй рух» 26 жовтня 2013 року, але досі не публікувалося.

Отець Василь Кушнір. Перший президент Комітету українців Канади

Абревіатура КУК в оперативних документах мдб/кдб срср завжди фігурувала поряд із фразами "антирадянська діяльність", "українські буржуазні націоналісти", "непримиренні вороги Радянського Союзу". Подібних епітетів удостоювалися й активні діячі, які створювали та розбудовували цю потужну громадсько-політичну організацію. Серед них – отець Василь Кушнір, перший президент Світового конгресу вільних українців.