ЯК ВІДОМІ ІСТОРИЧНІ ПЕРСОНАЖІ ВИГЛЯДАЛИ Б СЬОГОДНІ. Фото

Британський учений (с) Сюзанна Ліпскомб із групою колег-істориків і художників спробувала уявити, як у 2013 році виглядали б персонажі англійської та британської історії - Шекспір, адмірал Нельсон, королева Єлизавета й інші.

Про це повідомляє The Telegragh.

Спеціаліст із XVI-го сторіччя (доктор історії, захистилася в Оксфорді) Ліпскомб робить цей проект на замовлення історичного телеканалу Yesterday.

За словами історика, подібні "оновлення" допомагають зрозуміти, як виглядали ці люди в очах тодішнього суспільства і який вигляд вони мали б сьогодні, якби жили в умовах нинішньої Британії.

 Адмірал Гораціо Нельсон (1758-1805) - переможець французького та іспанського флотів під Трафальгаром, зберіг Британію королевою морів, змусив Наполеона відмовитися від війни з Британію
Вільям Шекспір (1564-1616) - драматург і поет
Правління королеви Єлизавети І (1533-1603) вважається "золотим віком" англійської історії
Король Генрих VIII (1491-1547) - батько Єлизавети, шість шлюбів, творець англіканської церкви

Дивіться також:

Інші матеріали за темою "Одяг"

Інші матеріали за темою "Британія"

Інші матеріали за темою "Побут"

Година папуги. Погані передчуття професора Свяневича

"Я аніскільки не сумнівався, що вступ Радянської Росії у наші східні воєводства буде означати для них кінець існуючому там польському впливу і відрив тих територій від Польщі. Я не був би проти передачі тих воєводств незалежним Україні і Білорусі, якби такі існували, але не бачив сенсу в передачі їх Радянському Союзу". Як професор Свяневич передбачив Велику війну.

Не товариш. Фантастичні вибори великого 1990 року

Моментально з бридливістю повертаю посвідчення: «Заберіть це! Я їм не товариш! Я член Української Республіканської партії». І – о, диво! – для мене, єдиного із 450 депутатів, було виготовлено посвідчення без слова "товариш"!

Степан Скрипник. Хорунжий Армії УНР, депутат, патріарх

У 1940–1980-х роках резидентури кдб срср у Канаді і США широко практикували оперативні заходи з компрометації через так звану прогресивну пресу визначних українських діячів, які активно боролися за духовне і національне відродження. Одна з таких операцій була спрямована проти тодішнього митрополита Української православної церкви Канади, а невдовзі – УПЦ США, у майбутньому – Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Мстислава.

Вибір Віктора Кравченка. Людина, яка домоглася суду над СРСР