Спецпроект

Навесні Музей сновидінь покаже киянам Моду снів

Єдиний в Україні Музей сновидінь готує для мешканців і гостей Києва незвичайний захід. З 17 квітня по 27 травня в музеї вперше проходитимуть дні "Fashion Dreams".

Про це пише delfi.ua.

"За цей час кожен з відвідувачів" Fashion Dreams "зможе трохи краще розібратися в дизайні особистих сновидінь, надати своєму образу неповторності наяву і поспостерігати за тим, як творять наші снолектори", - повідомили у музеї.

У рамках "Fashion Dreams" заплановано ряд цікавих виставок, зустрічей і показів унікальних колекцій.

Зокрема, в день відкриття днів моди відбудеться зустріч "Що сниться автору?" з відомим дизайнером одягу Наталією Каменською, в ході якої вона повідає, що їй сниться.

Також відвідувачів "Fashion Dreams" чекає показ нової колекції від дизайнерів Міли Гайдай та Лілії Лук'янової, на якому будуть представлені вироби прет-а-порте від be LuGa в чорно-білій гамі.

У свою чергу дизайнер прикрас Наталія Загрійчук презентує нову колекцію жіночих прикрас від марки "N'Z".

Одним з найбільш видовищних подій "Fashion Dreams" стане виставка "Моди" від українського арт-дуету братів близнюків Вані і Васі Костенко. В експозиції будуть представлені роботи, що відтворюють образи радянських чоловіків і жінок 70-80-х років, а також 17 колажів з елементами гардероба модниць тих часів.

В оці тайфуна. Як проголосили Акт Злуки

У цей день здавалося, що буревії історії втомилися і зупинили свій руйнівний рух. Насправді над Київом зупинилося "око тайфуну", де вітру може не бути. Навколо ж української столиці усе пригиналося від буревіїв.

Коли оголосили останній відбій. Уривок із книжки "Демобілізовані" Алана Олпорта

Демобілізація – це окрема битва, якої у жодному разі не можна програти. Які зміни переживало суспільство Великої Британії після Другої світової війни? Як демобілізовані адаптовувались до мирного життя? Про важку дорогу від війни до миру йдеться у книжці британського історика Алана Олпорта "Демобілізовані: повернення додому після Другої світової війни", яка у січні побачить світ у видавництві "Локальна історія".

Биківня: таємне місце масових поховань жертв сталінського терору

Історія Биківнянських могил — це історія місця масових поховань жертв сталінського терору, яке було приховане від суспільства протягом багатьох років. Биківня — це місце-символ, де були поховані голоси, яких змусили замовкнути. Це не просто могили, це багато людей, кожен із яких міг змінити щось у світі.

Ярослава Музика: зберігачка творів бойчукістів

Підсвідомо відчуваючи небезпеку для заарештованої дружини Ярослави, чоловік Максим Музика сховав твори Михайла Бойчука та його послідовників, що зберігалися вдома, замурувавши роботи між дверима їхньої квартири і суміжнього помешкання сестри. Повернувшись, художниця продовжувала переховувати спадщину Михайла Бойчука, прекрасно розуміючи ступінь ризику.