В Донецьку вимагали клонувати Сталіна і повернути НКВД. ФОТО, ВІДЕО

У Донецьку перед будівлею ОДА близько 15 осіб влаштували перформанс на честь 60-ої річниці смерті Йосипа Сталіна "60 років Сталіна на нас немає!"

Про це повідомляють "Коментарі". 

Учасники акції згадували, як молодий Сталін у семінарії пізнав ази православної духовності і набрався революційного духу для того, щоб грабувати на користь партії.


Молоді люди згадали досягнення "великого керманича", який "будував табори не тільки для дітей, але й їхніх батьків", зупинив фашизм "не щадя населения, ценой 40 млн жизней", "прийняв Росію з сохою, а залишив з атомною зброєю", від якої постраждали десятки тисяч людей.

Мітингувальники тримали в руках плакати "Повстань і карай", "Журналюг у ГУЛАГ", "Поверніть НКВД і ковбасу по 2,20", а також "ікони" з портретом Сталіна.


Вони вимагали канонізувати Йосифа Сталіна, перейменувати Донецьк назад у Сталіно і "клонувати великого вождя, як овечку Доллі".

Учасники перформенсу показали мініатюру, в якій воскресили Сталіна і напоїли його свіжою "бандерівською кров’ю".

Нагадаємо, що весною 2012 року у Львові, Києві і Одесі встановили пам'ятники Сталіну, який пісяє.

Щоденник Майдану. Про що ми тоді думали

"Ладно, давайте серьезно. Вот кто сегодня до полуночи готов выйти на Майдан? Лайки не считаются. Только комментарии под этим постом со словами "Я готов". Как только наберется больше тысячи, будем организовываться".

Що сказав Мотика? – відповідь професора Богдана Гудя на тему Волинської трагедії

26 жовтня в етері Українського радіо прозвучало інтерв'ю журналістки Світлани Мялик з відомим польським істориком, головним фахівцем із проблем Волині'43 професором Ґжеґожем Мотикою. Позаяк один із фрагментів цієї майже годинної розмови стосується моєї скромної особи, що гірше – містить низку інсинуацій і неправдивої інформації, прокоментую його для, насамперед, українських слухачів/читачів.

Боротьба між радянськими силами та підрозділами УПА на ПЗУЗ в 1944 році

4 листопада передчасно помер дослідник і популяризатор історії українського визвольного руху Владислав Сапа. У пам’ять про нього «Історична правда» публікує дослідження Владислава, яке одержало відзнаку історика Володимира В’ятровича на конкурсі студентських наукових робіт «Український визвольнй рух» 26 жовтня 2013 року, але досі не публікувалося.

Отець Василь Кушнір. Перший президент Комітету українців Канади

Абревіатура КУК в оперативних документах мдб/кдб срср завжди фігурувала поряд із фразами "антирадянська діяльність", "українські буржуазні націоналісти", "непримиренні вороги Радянського Союзу". Подібних епітетів удостоювалися й активні діячі, які створювали та розбудовували цю потужну громадсько-політичну організацію. Серед них – отець Василь Кушнір, перший президент Світового конгресу вільних українців.