Спецпроект

На кондитерській фабриці "Більшовик" у Москві відкриється музей

У Москві на території колишньої кондитерської фабрики "Більшовик" розміститься музей сучасного мистецтва і буде розбито парк.

Про це пише travel.ru.

Автори проекту зазначають, що новий музей буде схожий на "сучасний музей Лондона". Крім виставкових просторів, комплекс включить в себе ресторани, кафе, магазини і офіси. Реалізація проекту завершиться до 2015-2016 років.

Фабрика "Більшовик" - одне з найстаріших і найбільших в Росії кондитерських підприємств. Вона була заснована в 1855 році французьким підприємцем Адольфом Сіу. До 1900 року торговий дім "А. Сіу і К" мав фірмові магазини в Москві, Петербурзі, Києві і Варшаві. У 1913 році він отримав статус "Постачальник двору його Імператорської Величності". Назва "Більшовик" фабриці дали в 1924 році. До 1927 року вона також випускала косметичні та парфумерні товари і мило.

"Нельзя его здесь сажать..." Розшифровка розмов диспетчерів Смоленська

Стенограма переговорів диспетчерів аеродрому "Смоленськ-Сєвєрний" вранці 10 квітня 2010 року - під час наближення і посадки літака Ту-154М з польською урядовою делегацією на борту.

Вибір Віктора Кравченка. Людина, яка домоглася суду над СРСР

Ілько Борщак. На вістрі радянської спецпропаганди у Франції

Ілько Борщак був потрібен більшовицькому режимові лише тоді, коли він чітко вписувався в схему діяльності радянської спецпропаганди за кордоном. Коли ж чекісти зрозуміли, що він грає подвійну роль, його спробували скомпрометувати в емігрантських колах саме як більшовицького агента. Жодні минулі заслуги перед радянською владою до уваги не бралися. Так чинили з усіма. Ставилися як до відпрацьованого матеріалу, з яким можна робити будь-що.

Рена Марутян: "Метою геноцидальних практик росії є стирання української національної ідентичності"

Інтерв’ю з доктором наук з державного управління, професоркою кафедри глобальної та національної безпеки КНУ ім. Т. Г. Шевченка Реною Марутян у Музеї "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.