Спецпроект

Москва обзавелася музейною туристичною картою

Російська столиця запропонувала туристам дисконтну карту - Moscow Pass, яка допоможе мандрівникам відвідати сім музеїв, зробити оглядову екскурсію City Tour і круїз по Москві-річці.

Про це пише rbc.ua.

Туристична карта також дає право на знижки в інші музеї міста, харчування в кафе і ресторанах-учасниках програми і на низку екскурсій по Москви. Першу туристичну карту Москви представили у вівторок, 4 листопада, в Московському комітеті з туризму і готельного господарства.

Карта Moscow Pass буде продаватися через інтернет, у готелях, на вокзалах і в аеропортах, у квиткових касах та музеях міста і обійдеться туристам в 2400 рублів.

За Moscow Pass протягом трьох днів мандрівники зможуть відвідати собор Василя Блаженного, Музей російської ікони, Музей Великої Вітчизняної війни 1812 року, Музей сучасної історії Росії, Державний історичний музей, Музей історії тілесних покарань і Московський будинок фотографії, а також здійснити дві екскурсії по місту. Купити Moscow Pass можна буде з середини грудня 2012 року.

На жаль, в послуги, що надаються туристичною картою, поки не входить проїзд по місту в громадському транспорті. Звичайно, якщо б Moscow Pass давав можливість всі три дні їздити на метро і тролейбусах, туристам було б набагато зручніше. У планах компанії, яка займається розвитком туристичної карти, Wow Moscow, стоїть включення проїзду в Moscow Pass.

Відзначимо, що московська влада обіцяла туристам спеціальний проїзний вже в 2013 році. Туристичний єдиний буде дійсний 24 години на всі види громадського транспорту і обійдеться мандрівникам не менше, ніж в 200 рублів.

 

Між неволею і незалежністю. 18-22 лютого 2014 року

Це не всі, але важливі свідчення тих жахливих днів, які змінили Україну. У майже похвилинний таймлайн увійшли події, які відбувалися у центрі Києва і мали (або могли мати) вплив на подальший перебіг політичних процесів. Хронологія останніх днів Революції Гідності.

Володимир Стахів. "Не шукати союзників за будь-яку ціну, навіть найвищу"

Після розколу в лавах ОУН органи нквс/мдб срср уважно придивлялися до тих діячів, які вирізнялися принциповою непримиренною та непоступливою позицією до опонентів. Таких брали в активну оперативну розробку, щоб використати їхні амбіції у своїх інтересах, або через агентуру спонукати до дій, які б призвели до ще більшого розколу, розбрату, послаблення і зрештою знищення національно-визвольного руху. Одним із тих, на кого звернули особливу увагу у 1940-х роках, був Володимир Стахів.

"Український герб є настільки простим, що його може намалювати будь-хто", - Василь Павлов

Як тризуб, родовий знак київських князів, зберігся впродовж століть і став державним гербом України та символом українського спротиву? Чому російські імперці намагалися, але так і не змогли привласнити український тризуб? Про це, а також про історичну тяглість української державної та військової символіки з часів Визвольних змагань і до сьогодення — наша розмова з Василем Павловим, військовим істориком, головою ГО "Центр мілітарної історії" та одним із тих, хто брав участь у розробці сучасної символіки українського війська.

Гідо Хайсіг: "Для мене важливо викликати відчуття, що ситуація в Україні — це не тільки про цифри, це насамперед про людей, які живуть тут"

Інтерв’ю з німецьким пілотом і митцем для Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.