Спецпроект

Найджел Менселл відкриває музей вживаних авто

Чемпіон світу 1992 року Найджел Менселл разом зі своїм сином Лео задумав відкрити на острові Джерсі в Британії незвичайний музей. Він вирішив поєднати музей з дилерським центром із продажу старих автомобілів.

Про це пише sport.siteua.org.

У музеї будуть представлені спортивні трофеї і гоночні машини, на яких виступав сам Менселл в різні роки своєї кар'єри.

Відкриття музею відбудеться в січні 2013 року.

"Люди приходять і йдуть, але не кожному вдається залишити спадщину. Я сподіваюся, що унікальна будівля нашого музею і майбутні досягнення Лео стануть такою спадщиною. По правді кажучи, ми більше 20 років шукали будинок, у якому могли б розмістити зібрану колекцію. Найбільше мене тішить те, що, завдяки цьому проекту, ми змогли поєднати наші поточні та майбутні бізнес-інтереси. На першому поверсі будівлі розміститься салон з продажу автомобілів, а на другому поверсі - музей. Там будуть виставлені багато з тих речей, які раніше були недоступні публіці.

У музеї будуть представлені трофеї, які я виграв за роки виступу в картингу, в Формулі 3, Формулі 1, IndyCar, GP Masters - музей складатиметься з декількох тематичних секцій. У людей може бути різна думка, але на мій погляд, на даний момент подібна колекція не має аналогів у світі. Тут зібрано дуже багато пам'ятних речей зі світу автоспорту, які представляють великий інтерес. Вважаю, до нас будуть приїжджати численні туристи", - заявив Найджел Менселл.

Година папуги. «Золотий вересень»

«Ось два пістолети. Коли увірвуться українські бандити, ти застрелиш дітей, а потім застрелишся сама! Пам’ятай: у тебе мають лишитися три набої!» — останню розмову батька і мами семирічний Адам підслухав випадково.

Чому «Пушкіни» в публічному просторі - це ворожа російська пропаганда

Оспівував загарбницькі війни Російської імперії і брав у них участь. Виправдовував воєнні злочини російської армії. Заперечував право українського, польського, народів Балтії на державність. Паплюжив гетьмана Івана Мазепу. Його ім'я нині ворог використовує як ідеологічну зброю: "Херсон — полуденный край России",— банер з цією цитатою розвішували на біл-бордах росіяни під час окупації Херсону. Мова піде про одного із найвідоміших ідейно-культурних маркерів російського імперіалізму — письменника Алєксандра Пушкіна.

Не товариш. Фантастичні вибори великого 1990 року

Моментально з бридливістю повертаю посвідчення: «Заберіть це! Я їм не товариш! Я член Української Республіканської партії». І – о, диво! – для мене, єдиного із 450 депутатів, було виготовлено посвідчення без слова "товариш"!

Степан Скрипник. Хорунжий Армії УНР, депутат, патріарх

У 1940–1980-х роках резидентури кдб срср у Канаді і США широко практикували оперативні заходи з компрометації через так звану прогресивну пресу визначних українських діячів, які активно боролися за духовне і національне відродження. Одна з таких операцій була спрямована проти тодішнього митрополита Української православної церкви Канади, а невдовзі – УПЦ США, у майбутньому – Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Мстислава.