У Львові представлять проект до ювілею Крушельницької

Фільм про музеї Соломії Крушельницької продемонструють на презентації, що відбудеться 30 жовтня о 16.00 у Музично-меморіальному музеї Соломії Крушельницької.

Про це пише "20 хвилин".

Проект "Solomiya-Соломія" представлять й у США й Канаді: у Нью-Йорку, Філадельфії, Вашингтоні, Чікаго, Торонто, Монреалі, Ванкувері.

Завдання Проекту "Solomiya-Соломія" - популяризація життя та мистецького доробку Соломії Крушельницької та презентація діяльності Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові. Також - організація заходів для українських та американських шанувальників таланту співачки, музикознавців, музикантів.

У рамках цих заходів передбачена концертна програма з репертуару С.Крушельницької у виконанні української оперної співачки Н.Щипчик, а також презентація промоційного фільму про Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької, - кажуть організатори.

Ініціюють проект "Solomiya-Соломія" Українсько-Американська Координаційна рада (США), компанія  Artemes Enterteinment  Productions (США), управління культури Львівської міської ради, Музично-меморіальний Музей  Соломії Крушельницької у Львові, продюсер Алекс  Ґутмахер (США), - повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Детальніше про Проект можна дізнатися під час зустрічі 30 жовтня о 16 годині у приміщенні Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові.

Під час презентації відбудеться демонстрація фільму про музей Соломії Крушельницької.

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.