Спецпроект

Мозок "Молодих регіонів" став експонатом музею Партії регіонів в Харкові. ФОТО

Двічі перенесене відкриття музею Партії регіонів в Харкові таки відбулося. Музей знаходиться на першому поверсі Харківської обласної організації Партії регіонів на вулиці Скрипника, 4.

Про це пише Городской дозор.

Серед експонатів музею представлено оригінали історичних і знакових документів про створення і діяльність партії в Харкові за 15 років існування.

Це і зразки партійних квитків членів ПР різних періодів, фотоархів головних заходів, біографії лідерів та історичних персон партії, підшивка всіх випусків газети «Час регіонів Харківщини».

За інформацією куратора музею Партії регіонів Вікторії Юрченко, експозиція буде постійно оновлюватися. Крім того, в музеї будуть демонструвати фільми про життя і роботу ХОО ПР. Наприклад, у листопаді з'явиться фільм про створення Партії регіонів у Харкові.

Велика кількість експонатів представили «Молоді регіони». Зокрема, Габріель Михайлов представив цікавий експонат - мозок «молодих регіонів».

Серед експонатів - "мозок" "Молодих регіонів"

 

За словами керівника ХОО ПР Михайла Добкіна, музей в основному буде для внутрішнього користування, але, якщо у городян або гостей міста з'явитися бажання його відвідати, то вони зможуть це зробити.

Між неволею і незалежністю. 18-22 лютого 2014 року

Це не всі, але важливі свідчення тих жахливих днів, які змінили Україну. У майже похвилинний таймлайн увійшли події, які відбувалися у центрі Києва і мали (або могли мати) вплив на подальший перебіг політичних процесів. Хронологія останніх днів Революції Гідності.

Володимир Стахів. "Не шукати союзників за будь-яку ціну, навіть найвищу"

Після розколу в лавах ОУН органи нквс/мдб срср уважно придивлялися до тих діячів, які вирізнялися принциповою непримиренною та непоступливою позицією до опонентів. Таких брали в активну оперативну розробку, щоб використати їхні амбіції у своїх інтересах, або через агентуру спонукати до дій, які б призвели до ще більшого розколу, розбрату, послаблення і зрештою знищення національно-визвольного руху. Одним із тих, на кого звернули особливу увагу у 1940-х роках, був Володимир Стахів.

"Український герб є настільки простим, що його може намалювати будь-хто", - Василь Павлов

Як тризуб, родовий знак київських князів, зберігся впродовж століть і став державним гербом України та символом українського спротиву? Чому російські імперці намагалися, але так і не змогли привласнити український тризуб? Про це, а також про історичну тяглість української державної та військової символіки з часів Визвольних змагань і до сьогодення — наша розмова з Василем Павловим, військовим істориком, головою ГО "Центр мілітарної історії" та одним із тих, хто брав участь у розробці сучасної символіки українського війська.

Гідо Хайсіг: "Для мене важливо викликати відчуття, що ситуація в Україні — це не тільки про цифри, це насамперед про людей, які живуть тут"

Інтерв’ю з німецьким пілотом і митцем для Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.