Спецпроект

Азаров відкриє музей Партії регіонів - про тих, хто "пройшов 2004 рік"

Голова Партії регіонів, прем'єр-міністр Микола Азаров цього тижня відкриє музей ПР у Харкові.

Про це під час телемосту Київ-Харків 16 жовтня заявив заступник голови Харківської обласної організації ПР Євгеній Савін, повідомляє УНІАН.

"Відкриємо музей Партії регіонів на цьому тижні в присутності лідера партії", - сказав Савін, додавши, що музей з'явиться в приміщенні Харківської обласної організації ПР.

У зв'язку із цим він відзначив, що за час свого існування ПР проходила різні періоди, були періоди коли партії було дуже складно.

"У кожного партосередку, у кожної парторганізації є своя історія, а це дуже серйозно, коли людина може прийти й подивитися те, що було, показати своїм молодим бійцям, яких він привіз в обласну організацію, як це починалося. Це така спадкоємність зубрів, які в партії перебувають. Ми говоримо: ми пам'ятаємо й шануємо наших товаришів, які починали партію, які пройшли 2004 рік, які пройшли 2005 рік", - сказав Савін.

"Перші повідомлення про те, що обласна організація Партії регіонів створить музей, викликала реакцію ЗМІ, що ПР... нафталіном. Нехай сміються, це їх особисті проблеми", - відзначив Савін.

Як повідомлялося раніше, у музеї Кам'янця-Подільського виставили стакан та ручку, якими користувався президент Віктор Янукович.

Президент-невдаха. Яка з нього користь?

Президент-невдаха найкраще гострить лезо сокири демократії. Президент-невдаха – це тест на дурнєопірність суспільства, а також – краш-тест для держави. Виявляється, невдахи страшенно корисні для народовладдя.

Коли оголосили останній відбій. Уривок із книжки "Демобілізовані" Алана Олпорта

Демобілізація – це окрема битва, якої у жодному разі не можна програти. Які зміни переживало суспільство Великої Британії після Другої світової війни? Як демобілізовані адаптовувались до мирного життя? Про важку дорогу від війни до миру йдеться у книжці британського історика Алана Олпорта "Демобілізовані: повернення додому після Другої світової війни", яка у січні побачить світ у видавництві "Локальна історія".

Биківня: таємне місце масових поховань жертв сталінського терору

Історія Биківнянських могил — це історія місця масових поховань жертв сталінського терору, яке було приховане від суспільства протягом багатьох років. Биківня — це місце-символ, де були поховані голоси, яких змусили замовкнути. Це не просто могили, це багато людей, кожен із яких міг змінити щось у світі.

Ярослава Музика: зберігачка творів бойчукістів

Підсвідомо відчуваючи небезпеку для заарештованої дружини Ярослави, чоловік Максим Музика сховав твори Михайла Бойчука та його послідовників, що зберігалися вдома, замурувавши роботи між дверима їхньої квартири і суміжнього помешкання сестри. Повернувшись, художниця продовжувала переховувати спадщину Михайла Бойчука, прекрасно розуміючи ступінь ризику.