Спецпроект

Мадонну омолодили безкоштовно. ФОТО

У Музеї мадам Тюссо в Лас-Вегасі з'явилася воскова фігура Мадонни, створена на основі оригіналу восьмимісячної давності. Правда, зовні співачка різко помолодшала.

Про це пише Обозреватель.

Майстри музею, а над копією співачки працювали одразу два скульптори, фотограф і помічник, омолодили співачку, щонайменше, років на двадцять. На "обличчі" 54-річної співачки жодної зморшки.

На експозиції Мадонна зайняла почесне місце поруч зі своїми більш молодими колегами по цеху, серед яких Леді Гага, Гвен Стефані, Ферджі і Брітні Спірс.

Щоб створити фігуру з живою зірки потрібно було зняти 200 мірок, що зайняло близько трьох годин. Мадонна для скульптури надала свою концертну сукню, в якій виступила в Лас-Вегасі на Супер Кубку 2012 вісім місяців тому.

 

Мадонна з воску 

Теми

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.