Спецпроект

Хто не встиг побачити Лондонський олімпійський парк, зачекайте два роки

Олімпійський парк в Лондоні відсьогодні закритий майже на два роки для реконструкції. Таким чином, широка публіка, за винятком відвідувачів змагань Олімпійських і Паралімпійських ігор, так і не побачить парк в його початковому вигляді.

Про це повідомляє Обозреватель

Під час Олімпіади доступ до парку був можливий тільки по квитках, дістати які було проблематично, особливо для громадян країн, що не входять до Євросоюзу. 

У парку пройшло близько половини змагань Олімпійських та Паралімпійських ігор. Рішення лондонської влади закрити парк одразу по закінченню змагань вже викликало критику у британців. Публіка, яка не потрапила на Олімпіаду вважає, що парк варто було б відкрити для загального доступу хоча б на кілька тижнів після Ігор.

У підсумку, коли парк в Стратфорді відкриють заново в 2014 році, в ньому вже не буде частини олімпійських арен, які перенесуть в інші місця або демонтують. Незрозуміло поки що, хто буде господарем основного стадіону, де пройшли церемонії відкриття і закриття Ігор, а також змагання з легкої атлетики. Однак знищувати його не планується - передбачається, що через п'ять років там пройде легкоатлетичний чемпіонат світу.

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.