ПУТІН ХОЧЕ ДАВАТИ ПАСПОРТИ ВИХІДЦЯМ ІЗ РОСІЙСЬКОЇ ІМПЕРІЇ

Президент Росії Володимир Путін вважає за необхідне повернутися до питання про полегшений порядок надання російського громадянства колишнім громадянам СРСР.

Про це він сказав на нараді послів і постійних представників Росії в Москві, передають РИА Новости.

За його словами, необхідно знову повернутися до питання про полегшений порядок надання російського громадянства тим, хто був громадянином СРСР і прямим нащадкам народжених у Радянському Союзі або навіть у Російській імперії.

"Роль співвітчизників, що постійно проживають за кордоном, вимагає ґрунтовного переосмислення. Багато хто хоче бути корисним своїй історичній батьківщині, хочуть підтримати її, а наші закордонні утстанови все-таки часом недооцінюють такий настрій і такі можливості", - відзначив Путін.

Раніше представники правих сил неодноразово заявляли, що Росія активно паспортизує громадян Севастополя.

У той же час в Україні подвійне громадянство заборонене.

До складу Російської імперії входили, зокрема, території нинішніх країн Балтії, Фінляндії, Польщі і Туреччини.

Година папуги. Погані передчуття професора Свяневича

"Я аніскільки не сумнівався, що вступ Радянської Росії у наші східні воєводства буде означати для них кінець існуючому там польському впливу і відрив тих територій від Польщі. Я не був би проти передачі тих воєводств незалежним Україні і Білорусі, якби такі існували, але не бачив сенсу в передачі їх Радянському Союзу". Як професор Свяневич передбачив Велику війну.

Не товариш. Фантастичні вибори великого 1990 року

Моментально з бридливістю повертаю посвідчення: «Заберіть це! Я їм не товариш! Я член Української Республіканської партії». І – о, диво! – для мене, єдиного із 450 депутатів, було виготовлено посвідчення без слова "товариш"!

Степан Скрипник. Хорунжий Армії УНР, депутат, патріарх

У 1940–1980-х роках резидентури кдб срср у Канаді і США широко практикували оперативні заходи з компрометації через так звану прогресивну пресу визначних українських діячів, які активно боролися за духовне і національне відродження. Одна з таких операцій була спрямована проти тодішнього митрополита Української православної церкви Канади, а невдовзі – УПЦ США, у майбутньому – Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Мстислава.

Вибір Віктора Кравченка. Людина, яка домоглася суду над СРСР