У США покажуть любовні листи президента Ніксона

Листи колишнього президента США Річарда Ніксона, адресовані своїй дружині, будуть виставлені для публічного показу.

Про це повідомляє "Інтерфакс" із посиланням на "Дейлі телеграф".

На виставці, яка відкриється в п'ятницю, представлять понад 60 любовних послань Ніксона Патриції Райан, написані в період залицяння.

Виставка буде проводитися в будинку-музеї президента Ніксона в Каліфорнії, де він народився. Відкриття заходу приурочено до дня, коли дружині колишнього президента США виповнилося б 100 років.

За словами організаторів виставки, вони хочуть показати людям всю доброту характеру і ніжність, яку колишній президент США виявляв до своєї дружини, підкреслює британське видання.

Річард Ніксон - єдиний президент США, достроково припинив свої повноваження і подав у відставку в серпні 1974 року. Це сталося після так званого Вотергейтського скандалу, який загрожував Ніксону імпічментом.

За чотири місяці до президентських виборів 1972 року, які виграв Ніксон, 5 осіб таємно проникли в штаб кандидата в президенти від Демократичної партії Джорджа Макговерна (конкурента Ніксона), який розташовувався у вашингтонському готелі "Вотергейт". Вони встановлювали підслуховуючу апаратуру і, за деякими даними, фотографували внутрішні документи штабу демократів.

Досі не доведено зв'язок саме цього інциденту з адміністрацією Ніксона, проте в результаті політичного скандалу президенту довелося подати у відставку.

 

Президент-невдаха. Яка з нього користь?

Президент-невдаха найкраще гострить лезо сокири демократії. Президент-невдаха – це тест на дурнєопірність суспільства, а також – краш-тест для держави. Виявляється, невдахи страшенно корисні для народовладдя.

Коли оголосили останній відбій. Уривок із книжки "Демобілізовані" Алана Олпорта

Демобілізація – це окрема битва, якої у жодному разі не можна програти. Які зміни переживало суспільство Великої Британії після Другої світової війни? Як демобілізовані адаптовувались до мирного життя? Про важку дорогу від війни до миру йдеться у книжці британського історика Алана Олпорта "Демобілізовані: повернення додому після Другої світової війни", яка у січні побачить світ у видавництві "Локальна історія".

Биківня: таємне місце масових поховань жертв сталінського терору

Історія Биківнянських могил — це історія місця масових поховань жертв сталінського терору, яке було приховане від суспільства протягом багатьох років. Биківня — це місце-символ, де були поховані голоси, яких змусили замовкнути. Це не просто могили, це багато людей, кожен із яких міг змінити щось у світі.

Ярослава Музика: зберігачка творів бойчукістів

Підсвідомо відчуваючи небезпеку для заарештованої дружини Ярослави, чоловік Максим Музика сховав твори Михайла Бойчука та його послідовників, що зберігалися вдома, замурувавши роботи між дверима їхньої квартири і суміжнього помешкання сестри. Повернувшись, художниця продовжувала переховувати спадщину Михайла Бойчука, прекрасно розуміючи ступінь ризику.