У США покажуть любовні листи президента Ніксона

Листи колишнього президента США Річарда Ніксона, адресовані своїй дружині, будуть виставлені для публічного показу.

Про це повідомляє "Інтерфакс" із посиланням на "Дейлі телеграф".

На виставці, яка відкриється в п'ятницю, представлять понад 60 любовних послань Ніксона Патриції Райан, написані в період залицяння.

Виставка буде проводитися в будинку-музеї президента Ніксона в Каліфорнії, де він народився. Відкриття заходу приурочено до дня, коли дружині колишнього президента США виповнилося б 100 років.

За словами організаторів виставки, вони хочуть показати людям всю доброту характеру і ніжність, яку колишній президент США виявляв до своєї дружини, підкреслює британське видання.

Річард Ніксон - єдиний президент США, достроково припинив свої повноваження і подав у відставку в серпні 1974 року. Це сталося після так званого Вотергейтського скандалу, який загрожував Ніксону імпічментом.

За чотири місяці до президентських виборів 1972 року, які виграв Ніксон, 5 осіб таємно проникли в штаб кандидата в президенти від Демократичної партії Джорджа Макговерна (конкурента Ніксона), який розташовувався у вашингтонському готелі "Вотергейт". Вони встановлювали підслуховуючу апаратуру і, за деякими даними, фотографували внутрішні документи штабу демократів.

Досі не доведено зв'язок саме цього інциденту з адміністрацією Ніксона, проте в результаті політичного скандалу президенту довелося подати у відставку.

 

Між неволею і незалежністю. 18-22 лютого 2014 року

Це не всі, але важливі свідчення тих жахливих днів, які змінили Україну. У майже похвилинний таймлайн увійшли події, які відбувалися у центрі Києва і мали (або могли мати) вплив на подальший перебіг політичних процесів. Хронологія останніх днів Революції Гідності.

Володимир Стахів. "Не шукати союзників за будь-яку ціну, навіть найвищу"

Після розколу в лавах ОУН органи нквс/мдб срср уважно придивлялися до тих діячів, які вирізнялися принциповою непримиренною та непоступливою позицією до опонентів. Таких брали в активну оперативну розробку, щоб використати їхні амбіції у своїх інтересах, або через агентуру спонукати до дій, які б призвели до ще більшого розколу, розбрату, послаблення і зрештою знищення національно-визвольного руху. Одним із тих, на кого звернули особливу увагу у 1940-х роках, був Володимир Стахів.

"Український герб є настільки простим, що його може намалювати будь-хто", - Василь Павлов

Як тризуб, родовий знак київських князів, зберігся впродовж століть і став державним гербом України та символом українського спротиву? Чому російські імперці намагалися, але так і не змогли привласнити український тризуб? Про це, а також про історичну тяглість української державної та військової символіки з часів Визвольних змагань і до сьогодення — наша розмова з Василем Павловим, військовим істориком, головою ГО "Центр мілітарної історії" та одним із тих, хто брав участь у розробці сучасної символіки українського війська.

Гідо Хайсіг: "Для мене важливо викликати відчуття, що ситуація в Україні — це не тільки про цифри, це насамперед про людей, які живуть тут"

Інтерв’ю з німецьким пілотом і митцем для Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.