Спецпроект

Дружина Шварценеггера викинула колекцію бюстів радянських вождів

Bідомий голлівудський актор і екс-губернатор штату Каліфорнія Арнольд Шварценеггер був змушений позбавитися від колекції погрудь радянських лідерів, які більше не захотіла бачити його дружина.

Про це повідомляє Ukranews із посиланням на шоу-біз-портал Canoe.

Актор розповів, що в 90-х роках минулого століття його радянські друзі-бодібілдери надіслали йому сувенір - погруддя Леніна, з якого почалася колекція, що включає також погруддя Брежнєва, Андропова та інших радянських лідерів.

"Вони надіслали мені цей бюст Леніна, але проблема була в тому, що вони продовжили надсилати мені дедалі більше статуй. Я поставив їх у себе вдома біля басейну", - розповів Шварценеггер, пояснивши, що зрештою його дружина Марія Шрайвер висловила невдоволення колекцією.

У бойовику "Червона спека" Шварценеггер грав радянського капітана міліції Івана Данко з Київської школи МВС

"Марія подумала, що я збожеволів. "Чому біля нашого басейну всі ці радянські статуї?", - заявила дружина й вивезла їх усіх геть", - пояснив актор.

Проте, Шварценеггеру вдалося зберегти найбільш пам'ятний екземпляр колекції.

"Але я залишив собі Леніна, тому що він був першим (у колекції)", - сказав актор. З його слів, невеличкий бюст Леніна стоїть на столі в його кабінеті.

Нагадаємо, Арнольд Шварценеггер був губернатором штату Каліфорнія з 2003 по 2011 роки. Протягом цього часу він дозволяв собі тільки епізодичні ролі в кіно, як, наприклад, роль у фільмі "Нестримні" Сильвестра Сталлоне.

Дружиною Шварценеггера є племінниця Джона Кеннеді Марія Шрайвер.

Щоденник Майдану. Про що ми тоді думали

"Ладно, давайте серьезно. Вот кто сегодня до полуночи готов выйти на Майдан? Лайки не считаются. Только комментарии под этим постом со словами "Я готов". Как только наберется больше тысячи, будем организовываться".

"Нас не подолати!". Полтавський вимір Помаранчевих подій: до 20-ої річниці Другого Майдану

Цьогоріч відзначаємо 20-річчя Другого Майдану або "Помаранчевої революції". Це акції за збереження незалежності і проти масових фальсифікацій президентських виборів 2004 року на користь путінського ставленика Януковича. Під помаранчевими стягами гуртувалися ті, хто не хотів сповзання України у болото "совка" і російських впливів. Помаранчеві протести стартували 21 листопада 2004 року і тривали до 28 грудня 2004 року. За даними соціологів, понад 6,6 млн громадян взяли участь у Помаранчевій революції.

Що сказав Мотика? – відповідь професора Богдана Гудя на тему Волинської трагедії

26 жовтня в етері Українського радіо прозвучало інтерв'ю журналістки Світлани Мялик з відомим польським істориком, головним фахівцем із проблем Волині'43 професором Ґжеґожем Мотикою. Позаяк один із фрагментів цієї майже годинної розмови стосується моєї скромної особи, що гірше – містить низку інсинуацій і неправдивої інформації, прокоментую його для, насамперед, українських слухачів/читачів.

Боротьба між радянськими силами та підрозділами УПА на ПЗУЗ в 1944 році

4 листопада передчасно помер дослідник і популяризатор історії українського визвольного руху Владислав Сапа. У пам’ять про нього «Історична правда» публікує дослідження Владислава, яке одержало відзнаку історика Володимира В’ятровича на конкурсі студентських наукових робіт «Український визвольнй рух» 26 жовтня 2013 року, але досі не публікувалося.