В Донецьку вимагали клонувати Сталіна і повернути НКВД. ФОТО, ВІДЕО

У Донецьку перед будівлею ОДА близько 15 осіб влаштували перформанс на честь 60-ої річниці смерті Йосипа Сталіна "60 років Сталіна на нас немає!"

Про це повідомляють "Коментарі". 

Учасники акції згадували, як молодий Сталін у семінарії пізнав ази православної духовності і набрався революційного духу для того, щоб грабувати на користь партії.


Молоді люди згадали досягнення "великого керманича", який "будував табори не тільки для дітей, але й їхніх батьків", зупинив фашизм "не щадя населения, ценой 40 млн жизней", "прийняв Росію з сохою, а залишив з атомною зброєю", від якої постраждали десятки тисяч людей.

Мітингувальники тримали в руках плакати "Повстань і карай", "Журналюг у ГУЛАГ", "Поверніть НКВД і ковбасу по 2,20", а також "ікони" з портретом Сталіна.


Вони вимагали канонізувати Йосифа Сталіна, перейменувати Донецьк назад у Сталіно і "клонувати великого вождя, як овечку Доллі".

Учасники перформенсу показали мініатюру, в якій воскресили Сталіна і напоїли його свіжою "бандерівською кров’ю".

Нагадаємо, що весною 2012 року у Львові, Києві і Одесі встановили пам'ятники Сталіну, який пісяє.

В оці тайфуна. Як проголосили Акт Злуки

У цей день здавалося, що буревії історії втомилися і зупинили свій руйнівний рух. Насправді над Київом зупинилося "око тайфуну", де вітру може не бути. Навколо ж української столиці усе пригиналося від буревіїв.

Незалежність №1: Коли Грушевський її оголосив, чому Винниченко сумнівався, а Єфремов був проти

У перші дні 1918 року – 9 січня за старим стилем (22 січня за новим) – в умовах військової агресії проголошено незалежну республіку Україна.

Коли оголосили останній відбій. Уривок із книжки "Демобілізовані" Алана Олпорта

Демобілізація – це окрема битва, якої у жодному разі не можна програти. Які зміни переживало суспільство Великої Британії після Другої світової війни? Як демобілізовані адаптовувались до мирного життя? Про важку дорогу від війни до миру йдеться у книжці британського історика Алана Олпорта "Демобілізовані: повернення додому після Другої світової війни", яка у січні побачить світ у видавництві "Локальна історія".

Биківня: таємне місце масових поховань жертв сталінського терору

Історія Биківнянських могил — це історія місця масових поховань жертв сталінського терору, яке було приховане від суспільства протягом багатьох років. Биківня — це місце-символ, де були поховані голоси, яких змусили замовкнути. Це не просто могили, це багато людей, кожен із яких міг змінити щось у світі.