2009: передвиборчі ролики Партії Регіонів

Тепер це можна показувати як антипіар "регіонів". Одне відео - про покращення життя вже сьогодні, а інше - "Краще було б, якби ВОНА відпочивала". Останній ролик заборонив показувати по ТБ суддя Вовк, який зараз головує у процесі над Луценком.

25 лютого 2010 року Віктор Янукович пройшов інавгурацію і офіційно приступив до виконання обов'язків президента України, ставши четвертим після Кравчука, Кучми і Ющенка головним чиновником країни.

Він із дуже незначним відривом переміг на виборах, визнаних спостерігачами демократичними, свого головного конкурента - тодішнього прем'єр-міністра Юлію Тимошенко.

Головним козирем приходу невдахи-2004 до влади стало педалювання на економічних прорахунках "помаранчевої" влади. Основний удар упав на Тимошенко - її звинувачували в інфляції, зниженні зарплат, подорожчанні продуктів та інших негараздах, частково пов'язаних із тодішньою економічною кризою.

Улітку 2009 року, коли фактично стартували передвиборчі перегони, штаб Тимошенко почав розміщувати рекламу, суть якої зводилася до протилежного "регіоналам" змісту - Вона, мовляв, працює і робить реальні справи, а Їй заважають.

2001: перший арешт Тимошенко (ВІДЕО)

У відповідь конкуренти запустили ролик, який ІП й пропонує подивитися вище. У вересні 2009 року цей ролик був заборонений Печерським судом (ухвалу виніс той самий Сергій Вовк, який зараз судить Юрія Луценка). Заборона викликала обурення Ганни Герман, яка того ж дня звинуватила Тимошенко і Вовка у "наступі на свободу слова і поверненні цензури".

Відео, яке закликає "Краще було б, що б Вона відпочивала" (зараз ці слова звучать зловісним прогнозом), містить повний набір передвиборчих месиджів Партії Регіонів - непрофесійна влада, зростання цін, невпевненість у майбутньому, дайте дорогу справжнім професіоналам, які покращать життя виборців.

З цим набором ПР виграла і парламентські вибори 2007 року. Пам'ятаєте "Партія Регіонів - покращення вашого життя вже сьогодні!"? Якщо не пам'ятаєте, дивіться:

Зараз ці ролики цілком можна демонструвати як антипіар самої Партії Регіонів і її лідера. За два роки перебування у владі Янукович переформатував під себе урядову, парламентську і судову влади, але очікуваного покращення масам так і не забезпечив, що викликає тепер роздратування і турбацію :) цих мас.

Згідно з законом, Віктор Федорович залишатиметься президентом ще три роки.

Дивіться також:

2003: Кучма розпікає Януковича (ВІДЕО)

2004: агітпроп за Януковича (ФОТО)

2006: Тимошенко дарує Кушнарьову намисто (ВІДЕО)

2010: інавгурація Януковича. Як це було (ВІДЕО)

Платоніда Хоткевич. «Щоб нічого не надрукувала про чоловіка»

В архівних фондах Служби зовнішньої розвідки України знайдено тоненьку справу на Платоніду Хоткевич – дружину визначного українського діяча Гната Хоткевича, який був репресований сталінським режимом і розстріляний 8 жовтня 1938 року за "участь у контрреволюційній діяльності і шпигунство на користь Німеччини". Дружину ж органи СМЕРШ вистежили після Другої світової війни у Празі і заарештували, "щоб нічого не надрукувала про чоловіка".

"Моя війна". Уривок із книги Валерія Залужного

"Моя війна" — це особиста розповідь генерала Валерія Залужного про шлях від хлопчака до Головнокомандувача Збройних Сил України, а водночас це історія країни, яка прямує до війни: спершу примарної, у можливість якої ніхто не вірив, а згодом великої, ґлобальної, повномасштабної.

Волинь’43: Що замовчує польська історіографія?

Документи польської конспірації, зокрема Делегатури уряду на Край і командування Армії Крайової, свідчать про те, що ситуація на цих теренах у роки Другої світової війни була дуже неоднозначною, а інспіраторами процесу "очищення" Волині від її польського населення виступали не лише українські націоналісти різних відламів, але й совєти, німці та кримінальні елементи.

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.