Дебати адвокатів. "Справа Василя Стуса"

Пропонуємо переглянути відеозапис судових дебатів у справі позову Медведчука до Вахтанга Кіпіані

Після проголошення рішення Дарницького районного суду м. Києва у справі за позовом Віктора Медведчука до Вахтанга Кіпіані та Видавництва "Vivat" адвокатське об'єднання "Шкребець і партнери" отримало численні запити з проханням докладніше розкрити правову позицію, яку відстоювали представники відповідачів в судовому процесі.

Відзив на позовну заяву Віктора Медведчука до Вахтанга Кіпіані та Видавництва "Vivat" викладений на майже 30 сторінках, а додатки до нього в вигляді друкованих та відеодокументів зайняли більше тому судової справи. Поширювання деяких з цих матеріалів окремо від інших може призвести до неправильного сприйняття, а поширення всього масиву документів не передбачає формат соціальних мереж.

Судові засідання тривали по 5-6 годин, а загалом відео трансляцій було більше 20 годин. Тільки дуже допитлива особа зможе це все переглянути.

Адвокатське Об'єднання "Шкребець і партнери" запропонувало до вашої уваги виступи адвокатів Вахтанга Кіпіані і Видавництва "Vivat" з заключним словом в судових дебатах. В цих виступах концентровано викладена правова позиція відповідачів, вже спираючись на досліджені докази та враховуючи позицію Віктора Медведчука.

Також пропонуємо до перегляду частину виступу представника Віктора Медведчука, яка стосується особи Василя Стуса, з тим, щоб була можливість оцінити рівень аргументації нашого опонента і методи, які він використовував для доведення своєї правоти.

Для зручності відео має таймкод з переходом до потрібного виступу.

Пам'яті Михайла Бойчука

26 листопада 1936-го Михайло Бойчук був заарештований за звинуваченням у шпигунстві як "один з керівників націонал-фашистської терористичної організації". Після півроку слідства художника разом з учнями-однодумцями розстріляли у підвалах внутрішньої тюрми НКВС у Києві. Твори Михайла Бойчука та бойчукістів було вилучено з музейних експозицій та запасників у спецфонд і знищено.

Лист до братів-юдеїв. Найдавніший документ зі згадкою про Київ написаний івритом?

Справжньою сенсацією для науковців у 1960-х роках стала знахідка документа, написаного за часів Давньої Русі, на її теренах, ще й зі згадкою Києва. Щоправда, йдеться не про літопис чи хроніку. Тож про якісь важливі політичні події з нього годі було дізнатися. Та й зберігався він не в Києві, а в Каїрі. У сховищі тамтешньої синагоги Бен-Езра.

Мальтійський лицар – в оперативній розробці нквс

"Протягом кількох місяців у Парижі існує організована Токаржевським таємна організація під назвою «Орден Св. Юра» (ім’я Петлюри). Ця організація… налічує близько 20 осіб… Мета організації достеменно не з’ясована. Кажуть, що цим таємним товариством керував Василь Вишиваний…"

Австралійські українці у В’єтнамській війні

Народились у Німеччині, жили в Австралії, воювали у В’єтнамі на боці США. Матеріали австралійського національного архіву, реєстр ветеранів, журнали бойових дій розкривають крихти інформації про покоління українських мігрантів, яке було створене однією війною та потрапило на іншу.