2004: Янукович закликає народ підніматися на масовий протест. ВІДЕО

У мережі з'явилося відео, де кандидат у президенти Віктор Янукович закликає громадян України повставати для захисту своїх прав.

Ролик завантажив на Youtube користувач Костянтин Бакшук.

"Якщо сьогодні не буде прийнто рішення Верховної Ради припинити знущення над законодавством, над Конституцією України, над порушенням прав наших громадян - тоді треба підніматися всім, і рішуче сказати своє слово "Ні!", - закликає Янукович.

Ідеться про рішення ВР не визнавати результати голосування на виборах президента 21 листопада 2004 року і висловити недовіру Центрвиборчкому на чолі з Сергієм Ківаловим.

Янукович у піджаку поверх гольфа проголошує ці слова під час так званого "сепаратистського" з'їзду в Сєвєродонецьку 28 листопада 2004 року, який зібрався для захисту лідера ПР від Помаранчевої революції.

У тій же промові він говорив іще такі розумні речі:

"...Ещё немного — и все рухнет. Давайте постараемся найти решение, не прибегая к радикальным мерам. Если прольется хоть одна капля крови, этот поток уже не остановить..."

Дивіться також:

2010: інавгурація Януковича. Як це було. ВІДЕО

Янукович - президент-2004. Знищений номер "Урядового кур'єру"

"Долой безнаказанность чинуш!" Листівка Януковича 1990 року. ФОТО

Автор законів про диктатуру Олійник скандує "Зека - геть!". ВІДЕО

2009: передвиборчі ролики ПР про "покращення". ВІДЕО

Виробники яєць засуджують "яєчний теракт". СКАНИ

Янукович обзиває Ющенка "базікалом". ВІДЕО

2003: Кучма сварить Януковича. ВІДЕО

Інші матеріали за темою "Янукович"

Ілько Борщак. На вістрі радянської спецпропаганди у Франції

Ілько Борщак був потрібен більшовицькому режимові лише тоді, коли він чітко вписувався в схему діяльності радянської спецпропаганди за кордоном. Коли ж чекісти зрозуміли, що він грає подвійну роль, його спробували скомпрометувати в емігрантських колах саме як більшовицького агента. Жодні минулі заслуги перед радянською владою до уваги не бралися. Так чинили з усіма. Ставилися як до відпрацьованого матеріалу, з яким можна робити будь-що.

Рена Марутян: "Метою геноцидальних практик росії є стирання української національної ідентичності"

Інтерв’ю з доктором наук з державного управління, професоркою кафедри глобальної та національної безпеки КНУ ім. Т. Г. Шевченка Реною Марутян у Музеї "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

"Пєрацький. Кар'єрна драбина". Уривок з книги про вбивство міністра Пєрацького

Вбивство міністра внутрішніх справ Броніслава Пєрацького стало одним із найгучніших замахів міжвоєнної Польщі. А для українських націоналістів — символом чи не найбільшої потуги, що її сягнула революційна організація в 1930-х роках. Міністр Пєрацький був одним із творців польської незалежності, а його життєпис подібний до біографій українських ровесників. Усе змінилося після листопада 1918-го: Пєрацький розбудовував польську державу, а його українські однолітки — підпілля, що боролося з Польщею та мріяло про власну державність. Пєрацький став одним із найвпливовіших польських посадовців і загинув на піку кар'єри від рук українця — представника молодого покоління, що було значно радикальніше за своїх попередників.

Як я став депутатом…

Потім, коли ми вже аналізували в Народній Раді результати виборів, з’ясувалося, що я був єдиним зі Сходу і Півдня України, хто виграв сільський округ. Усі інші демократи в цій частині країни перемагали в містах. Наприкінці осені 1989 року я навіть не думав балотуватися. А за три місяці — несподівано для суперників, друзів і самого себе — виграв вибори.