2009: передвиборчі ролики Партії Регіонів

Тепер це можна показувати як антипіар "регіонів". Одне відео - про покращення життя вже сьогодні, а інше - "Краще було б, якби ВОНА відпочивала". Останній ролик заборонив показувати по ТБ суддя Вовк, який зараз головує у процесі над Луценком.

25 лютого 2010 року Віктор Янукович пройшов інавгурацію і офіційно приступив до виконання обов'язків президента України, ставши четвертим після Кравчука, Кучми і Ющенка головним чиновником країни.

Він із дуже незначним відривом переміг на виборах, визнаних спостерігачами демократичними, свого головного конкурента - тодішнього прем'єр-міністра Юлію Тимошенко.

Головним козирем приходу невдахи-2004 до влади стало педалювання на економічних прорахунках "помаранчевої" влади. Основний удар упав на Тимошенко - її звинувачували в інфляції, зниженні зарплат, подорожчанні продуктів та інших негараздах, частково пов'язаних із тодішньою економічною кризою.

Улітку 2009 року, коли фактично стартували передвиборчі перегони, штаб Тимошенко почав розміщувати рекламу, суть якої зводилася до протилежного "регіоналам" змісту - Вона, мовляв, працює і робить реальні справи, а Їй заважають.

2001: перший арешт Тимошенко (ВІДЕО)

У відповідь конкуренти запустили ролик, який ІП й пропонує подивитися вище. У вересні 2009 року цей ролик був заборонений Печерським судом (ухвалу виніс той самий Сергій Вовк, який зараз судить Юрія Луценка). Заборона викликала обурення Ганни Герман, яка того ж дня звинуватила Тимошенко і Вовка у "наступі на свободу слова і поверненні цензури".

Відео, яке закликає "Краще було б, що б Вона відпочивала" (зараз ці слова звучать зловісним прогнозом), містить повний набір передвиборчих месиджів Партії Регіонів - непрофесійна влада, зростання цін, невпевненість у майбутньому, дайте дорогу справжнім професіоналам, які покращать життя виборців.

З цим набором ПР виграла і парламентські вибори 2007 року. Пам'ятаєте "Партія Регіонів - покращення вашого життя вже сьогодні!"? Якщо не пам'ятаєте, дивіться:

Зараз ці ролики цілком можна демонструвати як антипіар самої Партії Регіонів і її лідера. За два роки перебування у владі Янукович переформатував під себе урядову, парламентську і судову влади, але очікуваного покращення масам так і не забезпечив, що викликає тепер роздратування і турбацію :) цих мас.

Згідно з законом, Віктор Федорович залишатиметься президентом ще три роки.

Дивіться також:

2003: Кучма розпікає Януковича (ВІДЕО)

2004: агітпроп за Януковича (ФОТО)

2006: Тимошенко дарує Кушнарьову намисто (ВІДЕО)

2010: інавгурація Януковича. Як це було (ВІДЕО)

Від символу до імені: у пошуку власних моделей військового цвинтаря

Присвячені невідомому солдату монументи можна знайти у Франції, США, Британії, Канаді та інших країнах умовного Заходу. Зрештою, традиція символічних і цілком реальних могил невідомих солдатів народилася саме у Західній Європі. Асоціація могили невідомого солдата з Радянським Союзом радше пов'язана з зацикленістю політики пам'яті сучасної Росії на Другій світовій війні, ніж із якоюсь особливою прихильністю радянців до невідомих солдатів.

Володимир Лаврик: віднайдений епізод з литовського життя офіцера Армії УНР

Щонайменше 70 майбутніх офіцерів міжвоєнного Війська Литовського народилися в Україні. Сотні пов’язані з українськими теренами навчанням, юнацькими роками, участю у боях Першої світової війни, пролитою кров’ю у боротьбі за вільну Україну. Водночас, литовська земля народжувала майбутніх бійців українських визвольних змагань, героїв Війни за незалежність.

"Не допустити витоку за кордон відомостей про голод в Україні"

У 1980-х роках органи кдб урср пильно відстежували діяльність представників української діаспори, спрямовану на привернення уваги світової громадськості до Голодомору в Україні 1932–1933 років, і намагалися всіляко перешкоджати цьому. У циркулярах і вказівках з Києва до обласних управлінь кдб ішлося про те, які необхідно вжити агентурно-оперативні заходи "для протидії ворожим акціям закордонних наццентрів".

"Нас не подолати!". Полтавський вимір Помаранчевих подій: до 20-ої річниці Другого Майдану

Цьогоріч відзначаємо 20-річчя Другого Майдану або "Помаранчевої революції". Це акції за збереження незалежності і проти масових фальсифікацій президентських виборів 2004 року на користь путінського ставленика Януковича. Під помаранчевими стягами гуртувалися ті, хто не хотів сповзання України у болото "совка" і російських впливів. Помаранчеві протести стартували 21 листопада 2004 року і тривали до 28 грудня 2004 року. За даними соціологів, понад 6,6 млн громадян взяли участь у Помаранчевій революції.