2003: Кучма сварить Януковича. ВІДЕО

Прилюдно підвищувати голос на підлеглих - традиція українського чиновництва.

Учора Віктор Янукович під час робочої наради розпікав своїх міністрів у стилі директора школи, який виховує недбалого учня.

Скажімо, міністра охорони здоров'я Аніщенка він, підвищивши голос, погрожував "залишити після уроків": "Залишаєтесь до кінця тижня тут у регіоні, поки не будете знати всіх проблем, і що говорять прості люди по закріплених за вами напрямках".

1970: новорічне звернення Брєжнєва до радянського народу. ВІДЕО

"Історична Правда" знайшла відео, яке пояснює такий стиль державного управління. Це кінець 2003 або початок 2004 року, бо згадується про вибухи на армійських складах в Артемівську у жовтні 2003-го.

На урядовому засіданні прем'єр-міністр Янукович читає якусь нудну паркетну звітність, коли президент Кучма його перебиває: "Ми ж це слухали вже. Це ж було вже! Чого ви готували те, що було?!"

Як бачимо, Леонід Данилович не "тикав" міністру, як це робить нинішній президент.

В коментарях до відео жартують: "Шкода, що не можна побачити вираз обличчя Януковича в цей момент".

2010: Янукович заплутався у слові "археологія". ВІДЕО

Колориту ситуації додають різнокольорові олівці на столі перед Кучмою.

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.