В'ячеславу Кулінічу запропонували партизанську славу замість Київської фортеці

В. Кулінічу, який був звільнений 17 липня 2012 року з посади директора Київської фортеці, а тепер в судах відстоює незаконність цього звільнення, КМДА запропонувала мирову угоду - визнати наказ про його звільнення не дійсним, якщо він відмовиться від посади директора Київської фортеці.

На Дніпропетровщині знімають фільм про Голодомор

На Дніпропетровщині знімають художній фільм про трагедію Голодомору 1932-1933 років. В основі сюжету — правдива історія з життя тоді ще 7-річної дівчинки, родина якої пережила страшний голод.

УКРАЇНСЬКА ВІКІПЕДІЯ - ПЕРША У СВІТІ ЗА РОСТОМ ПОПУЛЯРНОСТІ

За підсумками жовтня 2012 року українська Вікіпедія вперше подолала рубіж у 60 мільйонів переглянутих за місяць сторінок (62,2 млн.) і за темпами зростання популярності стала першою в світі серед 30 найбільш відвідуваних Вікіпедій (+42% до жовтня 2011).

У Вінниці засудили "чорного археолога". Але не за розкопки

Замостянський районний суд м. Вінниці засудив 40-річного вінничанина до двох років позбавлення волі за заборонене хобі – колекціонування зброї.

В Москві єврейську історію покажуть в 4D, а російську - очима євреїв

В Москві 11 листопада в приміщенні Бахметьєвського автобусного парку відкриються Єврейський музей та Центр толерантності.

Сьогодні вкотре мають призначити директора Національного Художнього

Рішення про призначення директора національного художнього музею Украйни буде прийняте 7 листопада на засіданні Музейної ради.

В Узбекистані знайшли кераміку Пікассо

В Узбекистані виявили колекцію кераміки Пікассо - через 40 років після того, як вона була пожертвувана Радянському Союзу.

НА ОВК 94 - ДВА НАУКОВЦІ З ІНСТИТУТУ ІСТОРІЇ НАНУ

У виборчій комісії округу №94 працюють два історики з Інституту історії України Національної академії наук. Один - секретар ОВК - представляє партію "Братство", інший - "Русское единство".

Музей Прадо знайшов нову картину Тиціана

Куратори мадридського музею Прадо підтвердили, що картина "Іоанн Хреститель", яка понад 120 років зберігалася в церковному приході в іспанському місті Альмерія, належить пензлю Тиціана.

У Києві презентують чергову книгу спогадів Левка Лук'яненка

В четвер у Києві відбудеться презентація чергового тому спогадів Левка Лук'яненка "З часів неволі. Книга п'ята: Одержимі".

В Мінську облили валер'янкою пам'ятник Леніну

Активісти білоруської молодіжної опозиційної організації "Молодий фронт" сьогодні вночі біля будівлі Будинку уряду в центрі Мінська облили настоянкою валеріани пам'ятник Леніну.

У Києві розкажуть, як святкували День Жовтневої революції

Історик, автор книги "Київ: конспект 70-х" Станіслав Цалик прочитає лекцію про те, як святкували 7 листопада та інші радянські свята у столиці Української РСР в 1970-х роках.

ВИДАНО АНГЛОМОВНУ ХРЕСТОМАТІЮ ПРО ГОЛОДОМОР

В Університеті Альберти (Канада) вийшла друком англомовна збірка про Голодомор 1932-1933 років в Україні.

Харківський депутат презентував фотоальбом про історію Києва

У Києві презентували фотоальбом "Київ. Місто, яке пережило війну", в якому з різних архівів світу зібрано унікальні фотоматеріали про історію столиці з початку ХХ століття до сьогодні.

У Херсонесі знайшли базиліку

185-ий археологічний сезон у Національному заповіднику "Херсонес Таврійський" став найбільш багатим за кількістю археологічних знахідок за всі роки незалежної України.

В Нью-Йорку затопило недобудований музей 9/11

Ураган Сенді спричинив затоплення численних артефактів у недобудованому музеї терактів Всесвітнього торговельного центру - "9/11".

Вийшов восьмий том "Творів" В'ячеслава Чорновола

У видавництві "Смолоскип" вийшов 8-ий том десятитомника В'ячеслава Чорновола.

В Києві відкрився музей військової техніки

До 69-ї річниці визволення Києва від фашистських загарбників у парку культури та відпочинку "Перемога" в Дніпровському районі столиці відкрили алею-музей військової техніки.

Національний художній музей утеплюється заради експонатів

У Національному художньому музеї готуються до зими - міняють вікна, утеплюють горищні приміщення. Такі заходи необхідні для того, щоб зберегти в приміщеннях стабільну температуру для унікальних експонатів.

Громадський комітет розпочинає вшанування жертв Голодомору

Сьогодні в Києво-Могилянській академії відбудеться засідання Громадського комітету із вшанування пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 років.