Законопроєкт про великий герб Рада може розглянути у День Незалежності – Корнієнко

Голова партії, перший заступник голови фракції «Слуга народу» Олександр Корнієнко не виключає, що на День Незалежності України буде проведена позачергова сесія парламенту, на якій депутати розглянуть президентський законопроєкт №5712 «Про великий Державний Герб України».

Про це Корнієнко сказав на брифінгу у Верховній Раді в четвер, передає кореспондент Укрінформу.

 

"Позачергові сесії на літніх канікулах – важке питання, ми всі у відпустках. Я думаю, що можливо в День незалежності буде позачергова сесія, або десь напередодні, пов'язана з державотворчими процесами.

У нас є законопроєкт Президента про великий герб. Хотілося б, звичайно, в урочистій атмосфері його обговорити, можливо прийняти в першому читанні і в цілому відразу", - зазначив депутат.

Корнієнко також допустив проведення позачергових засідань перед закриттям сесії на наступному пленарному тижні у вівторок та четвер.

Читайте також:

Зеленський вніс до Ради законопроєкт про великий Державний герб України

Ідеальний герб для неідеальної країни

Журі опублікувало остаточну версію Великого герба і запропонувало від нього відмовитися

Платоніда Хоткевич. «Щоб нічого не надрукувала про чоловіка»

В архівних фондах Служби зовнішньої розвідки України знайдено тоненьку справу на Платоніду Хоткевич – дружину визначного українського діяча Гната Хоткевича, який був репресований сталінським режимом і розстріляний 8 жовтня 1938 року за "участь у контрреволюційній діяльності і шпигунство на користь Німеччини". Дружину ж органи СМЕРШ вистежили після Другої світової війни у Празі і заарештували, "щоб нічого не надрукувала про чоловіка".

"Моя війна". Уривок із книги Валерія Залужного

"Моя війна" — це особиста розповідь генерала Валерія Залужного про шлях від хлопчака до Головнокомандувача Збройних Сил України, а водночас це історія країни, яка прямує до війни: спершу примарної, у можливість якої ніхто не вірив, а згодом великої, ґлобальної, повномасштабної.

Волинь’43: Що замовчує польська історіографія?

Документи польської конспірації, зокрема Делегатури уряду на Край і командування Армії Крайової, свідчать про те, що ситуація на цих теренах у роки Другої світової війни була дуже неоднозначною, а інспіраторами процесу "очищення" Волині від її польського населення виступали не лише українські націоналісти різних відламів, але й совєти, німці та кримінальні елементи.

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.