Колекційну картку з автографом Джордана продали за рекордні $1,44 мільйона

Колекційну картку з автографом славетного баскетболіста Майкла Джордана продали за рекордні 1,44 мільйона доларів: на ній також зображений фрагмент форми спортсмена, в якій він виступав у Матчі всіх зірок у 1992 році.

Про це повідомляє Auction Report.

 

Картку колишнього баскетболіста "Чикаго Буллс" та шестиразового чемпіона НБА продали на аукціоні Heritage.

"Ми в захваті від цього результату. Heritage вже давно є лідером продажів колекційних карток і пам'ятних речей. Але тепер ми просто вийшли на новий рівень", — заявив директор Heritage зі спортивних аукціонів Кріс Айві.

Картку випустили у 1997 році. Усього їх було 23. Її якість і підписи на ній експерти аукціонного дому оцінили як "майже ідеальні".

Крім автографа, на проданій картці присутній фрагмент ігрової майки Джордана, в якій він виступав у Матчі всіх зірок Національної баскетбольної асоціації (НБА) в 1992 році. Ім'я покупця не розголошують.

Попередній рекорд вартості колекційної картки із зображенням Джордана становив 915 тисяч доларів і мав місце в грудні 2020 року.

У серпні пара кросівок, яку носив Джордан, була продана за 615 тисяч доларів на аукціоні Сhristie's. Ця сума стала рекордною в історії продажів на аукціонах спортивних кросівок. Модель Nike Air Jordan 1 High баскетболіст використовував у виставковій грі 1985 року.

Платоніда Хоткевич. «Щоб нічого не надрукувала про чоловіка»

В архівних фондах Служби зовнішньої розвідки України знайдено тоненьку справу на Платоніду Хоткевич – дружину визначного українського діяча Гната Хоткевича, який був репресований сталінським режимом і розстріляний 8 жовтня 1938 року за "участь у контрреволюційній діяльності і шпигунство на користь Німеччини". Дружину ж органи СМЕРШ вистежили після Другої світової війни у Празі і заарештували, "щоб нічого не надрукувала про чоловіка".

"Моя війна". Уривок із книги Валерія Залужного

"Моя війна" — це особиста розповідь генерала Валерія Залужного про шлях від хлопчака до Головнокомандувача Збройних Сил України, а водночас це історія країни, яка прямує до війни: спершу примарної, у можливість якої ніхто не вірив, а згодом великої, ґлобальної, повномасштабної.

Волинь’43: Що замовчує польська історіографія?

Документи польської конспірації, зокрема Делегатури уряду на Край і командування Армії Крайової, свідчать про те, що ситуація на цих теренах у роки Другої світової війни була дуже неоднозначною, а інспіраторами процесу "очищення" Волині від її польського населення виступали не лише українські націоналісти різних відламів, але й совєти, німці та кримінальні елементи.

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.