Спецпроект

Невідомі прибрали прізвище нардепа від пам'ятника жертвам Голодомору під Харковом

У п'ятницю вдень, 6 листопада, група людей більш ніж з десяти чоловік прибрала напис "Фельдман еко-парк", яку раніше встановили на тлі пам'ятника жертвам Голодомору. Відповідні відео з'явилися в соціальних мережах. Керівник харківського "Нацкорпусу" говорить, що напис прибрали "невідомі патріоти".

Про це повідомляє Kharkiv Today.

 

Користувачі соцмереж відзначили, що напис прибрали представники харківського "Нацкорпусу". Його керівник Костянтин Немічев повідомив, що за цим стоять "невідомі патріоти".

"За моєю інформацією, це невідомі патріоти, яким не сподобалася реклама, де був напис "Фельдман еко парк", на тлі такого сакрального місця, як Меморіал жертвам Голодомору", — зазначив Немічев.

За його словами, на місці чергували дві машини охорони. Судячи з результату, вони або погано працювали, або охороняли що завгодно, але не літери.

Сам Немічев має намір звернутися до суду, до Малоданилівської ОТГ, а також до Харківської облради. За його інформацією, Фельдман не мав права встановлювати там свої об'єкти.


Нагадаємо
, що нещодавно поруч з пам'ятником жертвам Голодомору з'явилася "Долина альпак" Фельдман-екопарку. Це сусідство викликало хвилю обурення в соціальних мережах.

Також, раніше повідомлялось, що біля Меморіалу жертвам Голодомору Фельдман Екопарк побудує каплицю.

Вибір Віктора Кравченка. Людина, яка домоглася суду над СРСР

Ілько Борщак. На вістрі радянської спецпропаганди у Франції

Ілько Борщак був потрібен більшовицькому режимові лише тоді, коли він чітко вписувався в схему діяльності радянської спецпропаганди за кордоном. Коли ж чекісти зрозуміли, що він грає подвійну роль, його спробували скомпрометувати в емігрантських колах саме як більшовицького агента. Жодні минулі заслуги перед радянською владою до уваги не бралися. Так чинили з усіма. Ставилися як до відпрацьованого матеріалу, з яким можна робити будь-що.

Рена Марутян: "Метою геноцидальних практик росії є стирання української національної ідентичності"

Інтерв’ю з доктором наук з державного управління, професоркою кафедри глобальної та національної безпеки КНУ ім. Т. Г. Шевченка Реною Марутян у Музеї "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

"Пєрацький. Кар'єрна драбина". Уривок з книги про вбивство міністра Пєрацького

Вбивство міністра внутрішніх справ Броніслава Пєрацького стало одним із найгучніших замахів міжвоєнної Польщі. А для українських націоналістів — символом чи не найбільшої потуги, що її сягнула революційна організація в 1930-х роках. Міністр Пєрацький був одним із творців польської незалежності, а його життєпис подібний до біографій українських ровесників. Усе змінилося після листопада 1918-го: Пєрацький розбудовував польську державу, а його українські однолітки — підпілля, що боролося з Польщею та мріяло про власну державність. Пєрацький став одним із найвпливовіших польських посадовців і загинув на піку кар'єри від рук українця — представника молодого покоління, що було значно радикальніше за своїх попередників.