Одесити зібрали гроші, щоб викупити руїни колишнього заводу "Краян"

Ініціатором збору коштів став одеський ресторатор Алекс Купер.

Ресторатор Алекс Купер на своїй сторінці у Facebook закликав підприємців купити у складчину руїни колишнього заводу "Краян", а вже за кілька годин після цього він розмістив пост, у якому сказав, що необхідні кошти зібрані, повідомляє Depo.Одеса.

 

Відомості про продаж зруйнованих цехів колишнього заводу "Краян" Алекс Купер побачив на одному з сайтів оголошень. За руїни автор оголошення просив $195 тисяч.

Алекс Купер написав, що готовий вкласти 10% від вартості об'єкту та закликав підприємців також скластися.

 

"30-50 людей по парі косарів", – йдеться у дописі ресторатора. За якийсь час потому він написав, що вже є 70% від необхідної суми, а через кілька годин зробив другий пост, у якому повідомив, що необхідна сума зібрана.

 

За словами Купера, вже вдалося зв'язатися із власником об'єкта і вже є згода на покупку.

"Зараз я з'ясовую всі деталі по території, будівлі та інженерним мережам", – написав він та додав, що на цьому місці не буде ринку їжі. У попередньому пості Купер писав, що після викупу об'єкт треба буде продати адекватній людині, яка зробить там крутий простір.

Передвістя Голодомору. Рік 1929-й

В архівних фондах розвідки знайдено документ ГПУ УСРР, датований 1929 роком, під назвою «Про чергові завдання в роботі з активною українською контрреволюцією» і з поміткою зверху – «Зберігати нарівні з шифром». У ньому ще за три роки до початку масштабного голоду в Україні простежується, як сталінські спецслужби фіксували «невидимий сплеск антирадянської активності на селі», відродження повстанських комітетів, проникнення із-за кордону розвідників УНР в усі регіони для підбурювання селян до спротиву.

Нестор-літописець Голодомору

"Дуплинат Герасим зарезал своего собаку и съел". "Пасха, раньше было веселились люди качели гармони игры все возможные а сегодня везде уныние и голод". "17/IV-33 На сегодняшний день хоронить 11 душ умерших из голода". "12/V умерла Черная Параска актевистка кандидат партии, как людей продавали за невыполнение хлебо-заготовки, так она вечером на радощах в школе танцювала, а теперь издохла из голоду как собака".

"Нас не подолати!". Полтавський вимір Помаранчевих подій: до 20-ої річниці Другого Майдану

Цьогоріч відзначаємо 20-річчя Другого Майдану або "Помаранчевої революції". Це акції за збереження незалежності і проти масових фальсифікацій президентських виборів 2004 року на користь путінського ставленика Януковича. Під помаранчевими стягами гуртувалися ті, хто не хотів сповзання України у болото "совка" і російських впливів. Помаранчеві протести стартували 21 листопада 2004 року і тривали до 28 грудня 2004 року. За даними соціологів, понад 6,6 млн громадян взяли участь у Помаранчевій революції.

Що сказав Мотика? – відповідь професора Богдана Гудя на тему Волинської трагедії

26 жовтня в етері Українського радіо прозвучало інтерв'ю журналістки Світлани Мялик з відомим польським істориком, головним фахівцем із проблем Волині'43 професором Ґжеґожем Мотикою. Позаяк один із фрагментів цієї майже годинної розмови стосується моєї скромної особи, що гірше – містить низку інсинуацій і неправдивої інформації, прокоментую його для, насамперед, українських слухачів/читачів.