"ІСТОРИЧНА ПРАВДА" ШУКАЄ РЕДАКТОРА

"Українська Правда" шукає хорошого журналіста та (або) історика, який стане редактором проекту "Історична Правда", буде отримувати гідну зарплату і впливатиме на історичну думку в країні.

.

Наш ідеальний кандидат поєднує:

- любов до історії,

- здатність логічно (і критично) мислити,

- орієнтацію в історичному експертному середовищі,

- базові навики журналістики (редагування і створення новин і текстів, обробка фото- і відео-матеріалів).

Якщо вам не цікава історія або ви маєте "єдиний правильний" підхід до історичних подій, це не ваша робота.

Якщо ви не впевнені у своїх журналістських якостях, не переживайте - навчимо. Те ж саме стосується експертного середовища - познайомимо.

Натомість ви отримаєте роботу в редакції провідного інтернет-видання України і можливість популяризувати вітчизняну історію для величезної читацької аудиторії.

НАДСИЛАЙТЕ ВАШІ РЕЗЮМЕ до 19 лютого на редакційну пошту: istpravda@gmail.com

Теми

Платоніда Хоткевич. «Щоб нічого не надрукувала про чоловіка»

В архівних фондах Служби зовнішньої розвідки України знайдено тоненьку справу на Платоніду Хоткевич – дружину визначного українського діяча Гната Хоткевича, який був репресований сталінським режимом і розстріляний 8 жовтня 1938 року за "участь у контрреволюційній діяльності і шпигунство на користь Німеччини". Дружину ж органи СМЕРШ вистежили після Другої світової війни у Празі і заарештували, "щоб нічого не надрукувала про чоловіка".

"Моя війна". Уривок із книги Валерія Залужного

"Моя війна" — це особиста розповідь генерала Валерія Залужного про шлях від хлопчака до Головнокомандувача Збройних Сил України, а водночас це історія країни, яка прямує до війни: спершу примарної, у можливість якої ніхто не вірив, а згодом великої, ґлобальної, повномасштабної.

Волинь’43: Що замовчує польська історіографія?

Документи польської конспірації, зокрема Делегатури уряду на Край і командування Армії Крайової, свідчать про те, що ситуація на цих теренах у роки Другої світової війни була дуже неоднозначною, а інспіраторами процесу "очищення" Волині від її польського населення виступали не лише українські націоналісти різних відламів, але й совєти, німці та кримінальні елементи.

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.