ЦРУ відкрило свій архів про дослідження НЛО

Сотні документів про спостереження за непізнаними літаючими об'єктами на території США, ФРН, СРСР і Бельгійського Конго до 1978 року розсекречені Центральним розвідувальним управлінням США.

Про це з посиланням на The Mirror повідомляє Ліга.

Документи переважно присвячені розслідуванням, які проводилися з кінця 1940-х і в 1950-х роках. Крім цього, відомство опублікувало протоколи засідань комісій зі спостереження за НЛО.

Переглянути НЛО-архів можна на сайті ЦРУ.

В матеріалах немає прямих доказів зв'язку феномену НЛО з позаземними цивілізаціями, зазначає видання.

ЦРУ припускало, що круглі літаючі об'єкти можуть бути радянського виробництва, тому старанно збирало інформацію про НЛО

Більшість фото- і текстових документів містить небагато інформації для серйозного наукового аналізу, додають журналісти.

 

Публікацію частини раніше засекречених даних ЦРУ приурочило до виходу (після 13-річної перерви) перших серій 10-го сезону культового серіалу "Секретні матеріали".

Як відомо, у грудні 2015 року Національне управління архівів та документації США розсекретило перелік можливих цілей на випадок ядерної війни з СРСР у 1959 році.

Інше за темою АРХІВИ

Година папуги. Ґеббельсівська пропаганда

«А якщо Ґеббельс за всім тим стоїть, за катинським вбивством?! Бо то був такий момент, коли всі думали: може, це німці зробили? Але в короткому часі зорієнтувалися, що німці не брешуть. Цього разу вони кажуть правду».

Не товариш. Фантастичні вибори великого 1990 року

Моментально з бридливістю повертаю посвідчення: «Заберіть це! Я їм не товариш! Я член Української Республіканської партії». І – о, диво! – для мене, єдиного із 450 депутатів, було виготовлено посвідчення без слова "товариш"!

Степан Скрипник. Хорунжий Армії УНР, депутат, патріарх

У 1940–1980-х роках резидентури кдб срср у Канаді і США широко практикували оперативні заходи з компрометації через так звану прогресивну пресу визначних українських діячів, які активно боролися за духовне і національне відродження. Одна з таких операцій була спрямована проти тодішнього митрополита Української православної церкви Канади, а невдовзі – УПЦ США, у майбутньому – Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Мстислава.

Вибір Віктора Кравченка. Людина, яка домоглася суду над СРСР