Спецпроект

Російський музей відкрив виставку полотен Сталлоне

У неділю в Інженерному замку в Санкт-Петербурзі відкрилася виставка картин Сильвестра Сталлоне.

Про це пише vesti.ru.

Як зізнається актор і живописець, якби у нього був вибір, то він би присвятив себе малюванню та скульптурі, тому що в цих заняттях йому не доводиться працювати в команді і, так чи інакше, бути чиїмось підлеглим.

"Я знімаюся в багатьох фільмах, але для мене унікально цей стан, коли я перебуваю наодинці з полотном. Я приходжу до живопису, коли я не можу висловити те, що відчуваю. Таким чином я даю вихід своїм емоціям" , - зізнався артист.

За зізнанням Сталлоне, перший художник, який його вразив, - Марк Шагал. Крім цього, він дуже любить Малевича, а також цінує творчість сучасних художників, йому "симпатичний живопис, яка рясніє фарбами" .

Що стосується бажання заробити на своїй творчості, актор наголосив: "Я не прагну до комерційної сторони питання, я навіть не знаю, хто купує мої картини. Є деякі полотна, які я не дозволяю продавати, тому що вони багато для мене значать".

Директор Російського музею Володимир Гусєв назвав живопис Сталлоне експресивним і динамічним. "Він показує, який агресивний наш світ, видно, як художник розвивався, це серйозна і цікава виставка", - додав він.

На виставці представлено 36 картин з різних колекцій Сталлоне. Вона триватиме до середини січня.

Теми

Година папуги. Ґеббельсівська пропаганда

«А якщо Ґеббельс за всім тим стоїть, за катинським вбивством?! Бо то був такий момент, коли всі думали: може, це німці зробили? Але в короткому часі зорієнтувалися, що німці не брешуть. Цього разу вони кажуть правду».

Не товариш. Фантастичні вибори великого 1990 року

Моментально з бридливістю повертаю посвідчення: «Заберіть це! Я їм не товариш! Я член Української Республіканської партії». І – о, диво! – для мене, єдиного із 450 депутатів, було виготовлено посвідчення без слова "товариш"!

Степан Скрипник. Хорунжий Армії УНР, депутат, патріарх

У 1940–1980-х роках резидентури кдб срср у Канаді і США широко практикували оперативні заходи з компрометації через так звану прогресивну пресу визначних українських діячів, які активно боролися за духовне і національне відродження. Одна з таких операцій була спрямована проти тодішнього митрополита Української православної церкви Канади, а невдовзі – УПЦ США, у майбутньому – Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Мстислава.

Вибір Віктора Кравченка. Людина, яка домоглася суду над СРСР