Спецпроект

У Туреччині планують відкрити підводний музей

Турецька влада планує відкрити в Анталії перший в Середземномор'ї підводний музей. Переговори про створення музею вже розпочато з Середземноморським агентством з питань розвитку. Музей буде побудований в районі Сіде.

Про це пише Turizm.ru

Ініціатори створення сподіваються, що музей допоможе зробити підводний туризм в Анталії відомим далеко за межами Туреччини, завдяки чому місто вступить у нову еру з точки зору дайвінгу.

Прототипом нової туристичної пам'ятки є перший у світі музей підводних скульптур у Карибському морі, поруч з мексиканським курортом Канкун.

Музей містить 400 скульптур і скульптурних експозицій і за своєю суттю представляє великий рукотворний риф, на якому можуть рости корали. Всі скульптури виконані з екологічного бетону, який за три роки існування музею вже встиг обрости коралами.

Година папуги. Ґеббельсівська пропаганда

«А якщо Ґеббельс за всім тим стоїть, за катинським вбивством?! Бо то був такий момент, коли всі думали: може, це німці зробили? Але в короткому часі зорієнтувалися, що німці не брешуть. Цього разу вони кажуть правду».

Не товариш. Фантастичні вибори великого 1990 року

Моментально з бридливістю повертаю посвідчення: «Заберіть це! Я їм не товариш! Я член Української Республіканської партії». І – о, диво! – для мене, єдиного із 450 депутатів, було виготовлено посвідчення без слова "товариш"!

Степан Скрипник. Хорунжий Армії УНР, депутат, патріарх

У 1940–1980-х роках резидентури кдб срср у Канаді і США широко практикували оперативні заходи з компрометації через так звану прогресивну пресу визначних українських діячів, які активно боролися за духовне і національне відродження. Одна з таких операцій була спрямована проти тодішнього митрополита Української православної церкви Канади, а невдовзі – УПЦ США, у майбутньому – Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Мстислава.

Вибір Віктора Кравченка. Людина, яка домоглася суду над СРСР