Спецпроект

Музей Тюссо прибрав Джастіна Бібера заради Анни Франк. ФОТО

З 2 вересня в музеї мадам Тюссо у Відні буде представлена ​​фігура Анни Франк в натуральну величину. Воскова фігура замінить статую Джастіна Бібера, яка переїде на виставку в Токіо.

Про це пише newsru.co.il.

У музеях мадам Тюссо Берліна і Амстердама вже виставлені фігури Анни Франк. Нова модель , створена на основі історичних документів і фотографій, буде представлена у Відні.

Рішення про зміну експозиції було пов'язано з тим, що для представників музею важливо не лише розважати глядачів, а й просвіщати їх, допомагаючи вчитися історії.

Фігура Анни Франк в берлінському музеї мадам Тюссо

У квітні цього року "вчився історії" і 19-річний Джастін Бібер. Відвідавши Будинок-музей Анни Франк в Амстердамі, він залишив у книзі відгуків запис: "Анна була відмінним дівчиськом. Сподіваюся, вона була б моєю фанаткою".

"Автограф" Бібера був опублікований на сторінці музею в Facebook і викликав шквал обурених відгуків.

Аннемарі Беккер, прес-секретар будинку-музею, встала тоді на захист кумира молоді. "Він просто 19-річний хлопчик, який оглянув музей. Я думаю, в його словах немає нічого образливого" ​​, - заявила вона журналістам.

Тепер в музеї мадам Тюссо у Відні фігуру співака прибирають заради Анни Франк.

Анна Франк - автор знаменитого "Щоденника Анни Франк" - документа, що картає нацизм, перекладеного на багато мов світу.

Теми

Щоденник Майдану. Про що ми тоді думали

"Ладно, давайте серьезно. Вот кто сегодня до полуночи готов выйти на Майдан? Лайки не считаются. Только комментарии под этим постом со словами "Я готов". Как только наберется больше тысячи, будем организовываться".

Що сказав Мотика? – відповідь професора Богдана Гудя на тему Волинської трагедії

26 жовтня в етері Українського радіо прозвучало інтерв'ю журналістки Світлани Мялик з відомим польським істориком, головним фахівцем із проблем Волині'43 професором Ґжеґожем Мотикою. Позаяк один із фрагментів цієї майже годинної розмови стосується моєї скромної особи, що гірше – містить низку інсинуацій і неправдивої інформації, прокоментую його для, насамперед, українських слухачів/читачів.

Боротьба між радянськими силами та підрозділами УПА на ПЗУЗ в 1944 році

4 листопада передчасно помер дослідник і популяризатор історії українського визвольного руху Владислав Сапа. У пам’ять про нього «Історична правда» публікує дослідження Владислава, яке одержало відзнаку історика Володимира В’ятровича на конкурсі студентських наукових робіт «Український визвольнй рух» 26 жовтня 2013 року, але досі не публікувалося.

Отець Василь Кушнір. Перший президент Комітету українців Канади

Абревіатура КУК в оперативних документах мдб/кдб срср завжди фігурувала поряд із фразами "антирадянська діяльність", "українські буржуазні націоналісти", "непримиренні вороги Радянського Союзу". Подібних епітетів удостоювалися й активні діячі, які створювали та розбудовували цю потужну громадсько-політичну організацію. Серед них – отець Василь Кушнір, перший президент Світового конгресу вільних українців.