Спецпроект

Бивні мамонта передали в палеонтологічний музей Благовєщенська. ФОТО

Співробітники російської поліції передали на тимчасове зберігання Благовіщенському палеонтологічному музею бивні мамонта. В лютому в приміщенні однієї з торгових баз міста поліцейські виявили 71 бивень мамонта загальною вагою близько 600 кілограмів.

Про це пише amur.info.

Раніше оперативникам надійшла інформація про те, що троє жителів Якутії в обласному центрі Приамур'я шукають покупців на специфічний товар. Чоловіки, які доставили в область бивні мамонта, ніяких документів на момент перевірки не надали. Поліцейським вони сказали, що хотіли збути специфічну продукцію громадянам Китайської Народної Республіки.

Як розповіла завідувачка палеонтологічними музеєм амурського наукового центру далекосхідного відділення РАН Ольга Сашніна бивні тепер передані на зберігання і будуть піддані всіляким науковим дослідженням. Їх зважать, виміряють, при необхідності відреставрують. Надалі співробітники музею підготують експозицію, де амурчане зможуть подивитися на бивні стародавніх тварин.

Теми

"Нельзя его здесь сажать..." Розшифровка розмов диспетчерів Смоленська

Стенограма переговорів диспетчерів аеродрому "Смоленськ-Сєвєрний" вранці 10 квітня 2010 року - під час наближення і посадки літака Ту-154М з польською урядовою делегацією на борту.

Українська мати польської Солідарності. Невідоме дитинство Анни Валентинович

Для декого у Польщі українське походження однієї із найбільш заслужених діячок Солідарності досі викликає роздратування. Вона ніколи не говорила публічно про своє коріння. Чому?

Степан Скрипник. Хорунжий Армії УНР, депутат, патріарх

У 1940–1980-х роках резидентури кдб срср у Канаді і США широко практикували оперативні заходи з компрометації через так звану прогресивну пресу визначних українських діячів, які активно боролися за духовне і національне відродження. Одна з таких операцій була спрямована проти тодішнього митрополита Української православної церкви Канади, а невдовзі – УПЦ США, у майбутньому – Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Мстислава.

Вибір Віктора Кравченка. Людина, яка домоглася суду над СРСР