Спецпроект

Мільйонер перетворив будинок на музей опудал тварин

Канадський магнат Джордж Доуст зібрав колекцію з 300 вбитих ним тварин, яка оцінюється в 8 000 000 доларів.

Про це пише lifenews.ru.

75-річний бізнеcмен з Канади Джордж Доуст влаштував у своїй резиденції музей з опудал вбитих ним тварин. Колекція фінансового і будівельного магната сьогодні налічує 300 екземплярів різноманітних представників фауни і оцінюється в більш ніж 8 мільйонів доларів.

Ексцентричний багач зробив своїм хобі тривалі експедиції по всьому світу і полювання на екзотичних тварин. "Я застрелив свого першого північного оленя в Квебеку 40 років тому. Мені пощастило - у мене є гроші і здоров'я, щоб займатися тим, що мені подобається", - повідомив Доуст, якого прозвали Крокодил Данді з Канади.

Джордж побував в більш ніж 40 державах і не раз потрапляв у небезпечні ситуації. Наприклад, у Танзанії на нього напали носоріг і гіпопотам.

Незабаром Доуст має намір знову відправитися в подорож в Африку та Південну Америку.

"У мене є все, що потрібно в цьому житті. Але у віці 75 років я вже повинен думати про те, щоб піти на спокій", - зізнався підприємець.

За словами Джорджа Доуста, він мріє з часом віддати свою колекцію в дар якомусь невеликому музею в канадській провінції, щоб нею могли милуватися відвідувачі.

Теми

Платоніда Хоткевич. «Щоб нічого не надрукувала про чоловіка»

В архівних фондах Служби зовнішньої розвідки України знайдено тоненьку справу на Платоніду Хоткевич – дружину визначного українського діяча Гната Хоткевича, який був репресований сталінським режимом і розстріляний 8 жовтня 1938 року за "участь у контрреволюційній діяльності і шпигунство на користь Німеччини". Дружину ж органи СМЕРШ вистежили після Другої світової війни у Празі і заарештували, "щоб нічого не надрукувала про чоловіка".

"Моя війна". Уривок із книги Валерія Залужного

"Моя війна" — це особиста розповідь генерала Валерія Залужного про шлях від хлопчака до Головнокомандувача Збройних Сил України, а водночас це історія країни, яка прямує до війни: спершу примарної, у можливість якої ніхто не вірив, а згодом великої, ґлобальної, повномасштабної.

Волинь’43: Що замовчує польська історіографія?

Документи польської конспірації, зокрема Делегатури уряду на Край і командування Армії Крайової, свідчать про те, що ситуація на цих теренах у роки Другої світової війни була дуже неоднозначною, а інспіраторами процесу "очищення" Волині від її польського населення виступали не лише українські націоналісти різних відламів, але й совєти, німці та кримінальні елементи.

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.