Спецпроект

Джеймс Бонд у мадам Тюссо змінив імідж

У зв'язку з виходом нового фільму про Джеймса Бонда Музей мадам Тюссо в британській столиці моментально оновив свою експозицію, присвячену "агентові 007".

Про це пише ИТАР-ТАСС.

Відтепер скульптурне зображення актора Деніела Крейга, який грає у фільмі роль британського суперагента, а також Джуді Денч, що виконує роль "М" - глави спецслужби, постануть перед відвідувачами в новому вигляді.

Співробітники музею одягли фігури в оригінальні костюми, в яких вони знімалися в останньому за рахунком фільмі циклу - "007: Координати "Скайфолл". 

Воскова скульптура Деніела Крейга в ролі Джеймса Бонда відтепер одягнена в темно-синій смокінг, створений модним дизайнером Томом Фордом, білу бавовняну сорочку і чорну краватку-метелика. Фігуру Джуді Денч у ролі "М" нарядили в чорний костюм від Джорджо Армані, шовкову блузку і водонепроникний плащ сріблястого кольору.

Поряд з фігурами розміщений логотип фільму - цифри "007", зображення дула пістолета, що з'являється при показі титрів кінострічок про Джеймса Бонда, а також екран, на якому демонструються кадри з "007: "Координати "Скайфолл".

Ця картина побила у Великобританії рекорд касових зборів у перші три дні прокату серед усіх фільмів про Джеймса Бонда. За цей термін фільм зібрав в британському прокаті 20100000 фунтів (близько 32400000 доларів).

Платоніда Хоткевич. «Щоб нічого не надрукувала про чоловіка»

В архівних фондах Служби зовнішньої розвідки України знайдено тоненьку справу на Платоніду Хоткевич – дружину визначного українського діяча Гната Хоткевича, який був репресований сталінським режимом і розстріляний 8 жовтня 1938 року за "участь у контрреволюційній діяльності і шпигунство на користь Німеччини". Дружину ж органи СМЕРШ вистежили після Другої світової війни у Празі і заарештували, "щоб нічого не надрукувала про чоловіка".

"Моя війна". Уривок із книги Валерія Залужного

"Моя війна" — це особиста розповідь генерала Валерія Залужного про шлях від хлопчака до Головнокомандувача Збройних Сил України, а водночас це історія країни, яка прямує до війни: спершу примарної, у можливість якої ніхто не вірив, а згодом великої, ґлобальної, повномасштабної.

Волинь’43: Що замовчує польська історіографія?

Документи польської конспірації, зокрема Делегатури уряду на Край і командування Армії Крайової, свідчать про те, що ситуація на цих теренах у роки Другої світової війни була дуже неоднозначною, а інспіраторами процесу "очищення" Волині від її польського населення виступали не лише українські націоналісти різних відламів, але й совєти, німці та кримінальні елементи.

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.