Збирають гроші на перший в Україні пам'ятник пластунам

В рамках масштабного відзначення цієї історичної дати, у квітні 2012 року заплановано в Івано-Франківську відкрити перший в Україні пам'ятник "Пластунам, що не зламали своїх присяг".

Про це повідомляють "Паралелі" з посиланням на прес-службу "Пласту".

Наразі міськвиконкомом уже погодив місце розташування пам'ятника та затвердив його макет. Загальний кошторис пам'ятника становить 117 тисяч грн.

 

Скаутська організація звертається до всіх пластунів, симпатиків та друзів організації з проханням підтримати ініціативу:

Валютний рахунок:
Beneficiary:
Acc. No 0592/262042374616
PROVAL’NYI STANISLAV OLEGOVYCH
Bank of Beneficiary:
Raiffeisen Bank Aval
JSC (“Raiffeisen BankAval”Public Joint Stock Company),
Kiev, Ukraine
S.W.I.F.T.:AVALUAUKIVF
Correspondent bank:
Corr.acc. №2000193004429Wells Fargo Bank? N.A.,New York, NY.S.W.I.F.T: PNBPUS3NNYC

Гривневий рахунок:
ПАТ "Райфайзен Банк Аваль"
№ відкритого рахунку 262092374608

Готівку можна занести:

м. Івано-Франківськ, вул. Павлика, 10
пластова домівка, другий поверх.

Всі запитання і уточнення:
тел./факс: (03422) 2 42 28
моб. тел.: (050) 211 75 25 (Оксана Румак)
E-mail: if-plast10@gmail.com

Вибір Віктора Кравченка. Людина, яка домоглася суду над СРСР

Ілько Борщак. На вістрі радянської спецпропаганди у Франції

Ілько Борщак був потрібен більшовицькому режимові лише тоді, коли він чітко вписувався в схему діяльності радянської спецпропаганди за кордоном. Коли ж чекісти зрозуміли, що він грає подвійну роль, його спробували скомпрометувати в емігрантських колах саме як більшовицького агента. Жодні минулі заслуги перед радянською владою до уваги не бралися. Так чинили з усіма. Ставилися як до відпрацьованого матеріалу, з яким можна робити будь-що.

Рена Марутян: "Метою геноцидальних практик росії є стирання української національної ідентичності"

Інтерв’ю з доктором наук з державного управління, професоркою кафедри глобальної та національної безпеки КНУ ім. Т. Г. Шевченка Реною Марутян у Музеї "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

"Пєрацький. Кар'єрна драбина". Уривок з книги про вбивство міністра Пєрацького

Вбивство міністра внутрішніх справ Броніслава Пєрацького стало одним із найгучніших замахів міжвоєнної Польщі. А для українських націоналістів — символом чи не найбільшої потуги, що її сягнула революційна організація в 1930-х роках. Міністр Пєрацький був одним із творців польської незалежності, а його життєпис подібний до біографій українських ровесників. Усе змінилося після листопада 1918-го: Пєрацький розбудовував польську державу, а його українські однолітки — підпілля, що боролося з Польщею та мріяло про власну державність. Пєрацький став одним із найвпливовіших польських посадовців і загинув на піку кар'єри від рук українця — представника молодого покоління, що було значно радикальніше за своїх попередників.