В Україні відновлено 80 пам'ятників Леніну - нардеп-комуніст (ФОТО)

Oдеські комуністи відкрили пам'ятник вождю більшовицької революції в Російській імперії осені 1917 року Володимиру Ульянову (Леніну) в смт. Таїрове Овідіопольського району. Кажуть, що це не перший в області.

Про це повідомляє "Думская.net".

"З початку року в Одеській області відновлено та відкрито 6 пам'ятників вождю, - сказав нардеп-комуніст Євген Царьков. - Всього ж по Україні члени КПУ відреставрували і встановили 80 монументів".

 Всі фото: dumskaya.net

За словами одеських комуністів, на відкритті пам'ятника було багато місцевої молоді, яка прийшла "не за вказівкою зверху, або за гроші, а за велінням душі".

 

У ході урочистої церемонії відкриття відбувся невеликий імпровізований мітинг, після чого його учасники поклали квіти до вождя більшовицької революції.

 

У квітні 2011 року на кошти КПУ було встановлено пам'ятник Леніну в селі Новослобідка Запорізької області. Відкриття теж відбулося від імені місцевої громади.

У червні комуністи відновили розбитий невідомими пам'ятник Леніну в смт Шишаки Полтавської області.

В серпні було демонтовано пам'ятник Леніну на центральній площі Борисполя (Київська область).

"Могила Леніна - колиска людства". Вождя ховали шість років

Година папуги. Велике кохання Зоф’ї Бартницької

Через 70 років пані Бартницька пригадувала останні чутки, які долинали про долю її чоловіка з СРСР, з самого сходу України: «Брат чоловіка, колись там — не знаю, коли — контактував з якимись військовими чинами. Йому сказали: «Його нема серед живих. Тільки не можна про це говорити». Колишній агроном, поручик резерву Зиґмунт Бартницький зник. Про те, що з ним трапилось, не можна було говорити 50 років.

Не товариш. Фантастичні вибори великого 1990 року

Моментально з бридливістю повертаю посвідчення: «Заберіть це! Я їм не товариш! Я член Української Республіканської партії». І – о, диво! – для мене, єдиного із 450 депутатів, було виготовлено посвідчення без слова "товариш"!

Степан Скрипник. Хорунжий Армії УНР, депутат, патріарх

У 1940–1980-х роках резидентури кдб срср у Канаді і США широко практикували оперативні заходи з компрометації через так звану прогресивну пресу визначних українських діячів, які активно боролися за духовне і національне відродження. Одна з таких операцій була спрямована проти тодішнього митрополита Української православної церкви Канади, а невдовзі – УПЦ США, у майбутньому – Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Мстислава.

Вибір Віктора Кравченка. Людина, яка домоглася суду над СРСР