BBC викладе в інтернет усі свої радіопередачі за 70 років

Британська компанія ВВС викладе в інтернет весь архів своїх радіопередач, записаних з 1940-х років.

Про це пише The Telegraph.

Сервіс під умовною назвою "Аудіопедія" буде запущено протягом року. На даний момент радіостанція продовжує оцифровувати свої архіви. Щотижня в сервіс завантажується близько 20 годин з архіву. На сайті також з'являться посилання на передачі з інших радіостанцій. Користувачі сервісу зможуть не тільки слухати архів самі, але й пересилати передачі своїм друзям.

Серед інших передач ВВС викладе всі свої щорічні лекції з циклу Reith Lectures - в тому числі ті, які прочитали на радіостанції розробник атомної бомби Роберт Оппенгеймер і філософ Бертран Рассел. На сервісі будуть також доступні інтерв'ю з Тоні Блером, Монікою Левінськи та іншими історичними персонажами.

Радіостанція УПА "Афродита": "Ви чуєте голос вільної України..."

Радіостанція ВВС розпочала мовлення в 1922 році і стала першою загальнонаціональною радіомовною компанією в світі. У 1936 році ВВС почала телевізійне мовлення, яке вважається першим у світі телебаченням сучасного формату, тобто телебаченням з високою роздільною здатністю.

В середу, 2 листопада, телевізійна компанія BBC відзначила свій 75-річний ювілей.

У січні 2011 року польське радіо створило інтернет-архів передач польської служби радіо "Вільна Європа", яка вела антикомуністичну пропаганду в соціалістичній Польщі у 1950-80-их роках.

Щоденник Майдану. Про що ми тоді думали

"Ладно, давайте серьезно. Вот кто сегодня до полуночи готов выйти на Майдан? Лайки не считаются. Только комментарии под этим постом со словами "Я готов". Как только наберется больше тысячи, будем организовываться".

Що сказав Мотика? – відповідь професора Богдана Гудя на тему Волинської трагедії

26 жовтня в етері Українського радіо прозвучало інтерв'ю журналістки Світлани Мялик з відомим польським істориком, головним фахівцем із проблем Волині'43 професором Ґжеґожем Мотикою. Позаяк один із фрагментів цієї майже годинної розмови стосується моєї скромної особи, що гірше – містить низку інсинуацій і неправдивої інформації, прокоментую його для, насамперед, українських слухачів/читачів.

Боротьба між радянськими силами та підрозділами УПА на ПЗУЗ в 1944 році

4 листопада передчасно помер дослідник і популяризатор історії українського визвольного руху Владислав Сапа. У пам’ять про нього «Історична правда» публікує дослідження Владислава, яке одержало відзнаку історика Володимира В’ятровича на конкурсі студентських наукових робіт «Український визвольнй рух» 26 жовтня 2013 року, але досі не публікувалося.

Отець Василь Кушнір. Перший президент Комітету українців Канади

Абревіатура КУК в оперативних документах мдб/кдб срср завжди фігурувала поряд із фразами "антирадянська діяльність", "українські буржуазні націоналісти", "непримиренні вороги Радянського Союзу". Подібних епітетів удостоювалися й активні діячі, які створювали та розбудовували цю потужну громадсько-політичну організацію. Серед них – отець Василь Кушнір, перший президент Світового конгресу вільних українців.