Презентація книги про бізнес у Києві 100 років тому (ФОТО)

Видавництво "ВАРТО" презентує першу книгу дослідника київської старовини Михайла Кальницького "Бізнес і бізнесмени" - першу з запланованої серії "Київські історії".

Про це повідомляє фейсбук-сторінка видавництва.

 

Книга "Бізнес та бізнесмени" - перша в серії "Київські історії", яку готують Михайло Кальницький та видавництво.

 

Кожен з наступних випусків буде складатися з декількох сюжетів, пов'язаних спільною темою з минулого столиці України.

Михайло Кальницький показує закинуті будинки Києва (ВІДЕО)

Найближче видання "Київських історій" автор присвятить зодчим - творцям видатних київських споруд кінця XIX - початку XX століття.

 

У книзі показано характерні особливості ділового життя Києва кінця ХІХ - початку ХХ сторіччя.

 

На основі конкретних фактів розкрито важливі складові частини практики вітчизняного підприємництва, зображено кількох популярних комерсантів того часу, наведені також приклади скандальних історій, пов'язаних із веденням бізнесу поза правовим полем.

Година папуги. Велике кохання Зоф’ї Бартницької

Через 70 років пані Бартницька пригадувала останні чутки, які долинали про долю її чоловіка з СРСР, з самого сходу України: «Брат чоловіка, колись там — не знаю, коли — контактував з якимись військовими чинами. Йому сказали: «Його нема серед живих. Тільки не можна про це говорити». Колишній агроном, поручик резерву Зиґмунт Бартницький зник. Про те, що з ним трапилось, не можна було говорити 50 років.

Не товариш. Фантастичні вибори великого 1990 року

Моментально з бридливістю повертаю посвідчення: «Заберіть це! Я їм не товариш! Я член Української Республіканської партії». І – о, диво! – для мене, єдиного із 450 депутатів, було виготовлено посвідчення без слова "товариш"!

Степан Скрипник. Хорунжий Армії УНР, депутат, патріарх

У 1940–1980-х роках резидентури кдб срср у Канаді і США широко практикували оперативні заходи з компрометації через так звану прогресивну пресу визначних українських діячів, які активно боролися за духовне і національне відродження. Одна з таких операцій була спрямована проти тодішнього митрополита Української православної церкви Канади, а невдовзі – УПЦ США, у майбутньому – Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Мстислава.

Вибір Віктора Кравченка. Людина, яка домоглася суду над СРСР