"Русское единство": Кутузов звільняв Крим від фашистів (ВІДЕО)

Видатний полководець Російської імперії Михайло Кутузов звільняв Крим від фашистських загарбників.

Про це повідомив один із керівників молодіжної організації "Русского единства" Сергій Шашков під час акції з прибирання Кутузовського фонтана-пам'ятника на трасі Сімферополь-Алушта:

"Сьогодні (озирається на пам'ятник) відбувається прибирання пам'ятника Михайла Ілларіоновича Кутузова - безпосередньо тієї людини, яка (ПАУЗА) яка звільняла Крим від загарбників... від фашистських... ні, ну він же турецьких...".

"Просто від загарбників! - підказує Сергію хтось за кадром. - Ти кажи за свій напрямок, не треба казати, що сьогодні відбувається".

Костусєв привітав одеситів плакатами з румунськими окупантами (ФОТО)

За словами Шашкова, він із колегами "проводить різні акції з прибирання пам'ятників разом із "Русским единством" і, звичайно, інші заходи".


Кутузов - борець з фашистами

"Також ми займаємося різними видами спорту - греко-римською боротьбою і ще є один борцівський гурток, а також мотоклуб екстремальних видів спорту. - додав активіст. - Приєднуйтесь до нашого руху, до спортивної молоді. Ми за здоров'я, ми за російський дух".

"Русское единство" - кримський суспільно-політичний рух, лозунгом якого є "Наше майбутнє - в єдності з Росією". Лідер РЕ - уродженець Молдавської РСР, випускник Сімферопольського вищого військово-політичного училища, підприємець Сергій Аксьонов.

У травні 2011 року "Русское единство" було однією з організацій, які заявили про намір влаштувати у центрі Львова марш із червоними прапорами. Зрештою за участі "Свободи" та інших радикалів марш перетворився на бійки і стрілянину.

Михайло Кутузов - видатний полководець Російської імперії. Брав участь у війнах Російської імперії з Османською (в 1768-74 рр. у складі 1-ої армії генерал-фельдмаршала Петра Румянцева, і в 1787-91 рр. під командуванням Олександра Суворова).

Командир Луганського пікінерного і Маріупольського легкокінного полків, Буського єгерського корпуса. Відзначився при штурмах Очакова та Ізмаїла.

Морські бої під Очаковом. Козаки в союзі з засновником ВМФ США

На початку XIX-го сторіччя, потрапивши в опалу до імператора Олександра І, жив у своєму маєтку у Хорошках (нині Володарськ-Волинський на Житомирщині). Після того, як Російська імперія увійшла в антинаполеонівську коаліцію, керував експедиційною армією у Європі (1804-05). В 1806-му призначений військовим губернатором Києва).

Під час російської кампанії Наполеона 1812 року Кутузов став командиром усіх імперських армій та ополчень. Внаслідок його стратегії вимотувань противника французів було переможено. 

В липні 1774 року, відбиваючи під Алуштою турецький десант, який підтримував ставленика Стамбула, претендента на титул кримського хана Девлет-Герая, Кутузов був важко поранений мушкетною кулею, яка пробила його обличчя наскрізь, скалічивши око. На честь цієї події турецький фонтан, розташований неподалік, отримав назву Кутузовського і був відповідно декорований.

Платоніда Хоткевич. «Щоб нічого не надрукувала про чоловіка»

В архівних фондах Служби зовнішньої розвідки України знайдено тоненьку справу на Платоніду Хоткевич – дружину визначного українського діяча Гната Хоткевича, який був репресований сталінським режимом і розстріляний 8 жовтня 1938 року за "участь у контрреволюційній діяльності і шпигунство на користь Німеччини". Дружину ж органи СМЕРШ вистежили після Другої світової війни у Празі і заарештували, "щоб нічого не надрукувала про чоловіка".

"Моя війна". Уривок із книги Валерія Залужного

"Моя війна" — це особиста розповідь генерала Валерія Залужного про шлях від хлопчака до Головнокомандувача Збройних Сил України, а водночас це історія країни, яка прямує до війни: спершу примарної, у можливість якої ніхто не вірив, а згодом великої, ґлобальної, повномасштабної.

Волинь’43: Що замовчує польська історіографія?

Документи польської конспірації, зокрема Делегатури уряду на Край і командування Армії Крайової, свідчать про те, що ситуація на цих теренах у роки Другої світової війни була дуже неоднозначною, а інспіраторами процесу "очищення" Волині від її польського населення виступали не лише українські націоналісти різних відламів, але й совєти, німці та кримінальні елементи.

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.