Спецпроект

Історик Толстоухов знову просить 350 тисяч на книжку про Харцизьк

Державний комітет телебачення та радіомовлення України з 1 по 15 серпня уклав низку угод на послуги з видання і розповсюдження книжок за програмою "Українська книга" на суму 6,15 млн грн. коштом державного бюджету.

Про це повідомляє сайт "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Також оприлюднені оголошення про початок процедури закупівель ще по низці книжок, серед яких видання екс-міністра Кабінету міністрів Анатолія Толстоухова.

Держкомтелерадіо планує заплатити ТОВ "Комп'ютерно-видавничий інформаційний центр" 350 тис грн. за видання російськомовної книжки Анатолія Володимировича Толстоухова "Харцызск: время, события, люди. Том 1" накладом 1000 примірників. Таким чином кожен за екземпляр книжки екс-міністра з державного бюджету буде сплачено 350 грн.

Нагадаємо, що у березні 2011 року Держтелерадіо вже просило у бюджету 350 тисяч грн на видання книги Толстоухова про Харцизьк. 

Серед книжок, щодо видання яких вже укладено угоди, найдорожчими виявились "Парки Києва" (405 грн./екз.) і "Національний музей історії України. У 2 томах. Том 1" (551 грн./екз.). Книга "Василь Лопата. Життя і творчість" коштуватиме 331 грн./екз.

Книги, щодо яких Держкомтелерадіо уклало угоди на видання в серпні 2011 р.

 
 
 
 
.

Між неволею і незалежністю. 18-22 лютого 2014 року

Це не всі, але важливі свідчення тих жахливих днів, які змінили Україну. У майже похвилинний таймлайн увійшли події, які відбувалися у центрі Києва і мали (або могли мати) вплив на подальший перебіг політичних процесів. Хронологія останніх днів Революції Гідності.

Володимир Стахів. "Не шукати союзників за будь-яку ціну, навіть найвищу"

Після розколу в лавах ОУН органи нквс/мдб срср уважно придивлялися до тих діячів, які вирізнялися принциповою непримиренною та непоступливою позицією до опонентів. Таких брали в активну оперативну розробку, щоб використати їхні амбіції у своїх інтересах, або через агентуру спонукати до дій, які б призвели до ще більшого розколу, розбрату, послаблення і зрештою знищення національно-визвольного руху. Одним із тих, на кого звернули особливу увагу у 1940-х роках, був Володимир Стахів.

"Український герб є настільки простим, що його може намалювати будь-хто", - Василь Павлов

Як тризуб, родовий знак київських князів, зберігся впродовж століть і став державним гербом України та символом українського спротиву? Чому російські імперці намагалися, але так і не змогли привласнити український тризуб? Про це, а також про історичну тяглість української державної та військової символіки з часів Визвольних змагань і до сьогодення — наша розмова з Василем Павловим, військовим істориком, головою ГО "Центр мілітарної історії" та одним із тих, хто брав участь у розробці сучасної символіки українського війська.

Гідо Хайсіг: "Для мене важливо викликати відчуття, що ситуація в Україні — це не тільки про цифри, це насамперед про людей, які живуть тут"

Інтерв’ю з німецьким пілотом і митцем для Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.