Спецпроект

За пісні з матюками біля Вічного вогню порушили справу

Міліція порушила кримінальну справу за фактом нецензурних пісень на могилі Невідомого солдата в Сімферополі.

Про це повідомляє УНІАН.

Міліціонери порушили справу, провівши перевірку після появи в Інтернеті відео, на якому група молоді співає пісні з нецензурною лексикою біля Вічного вогню на могилі Невідомого солдата в Сімферополі.

"Справу за частиною 1 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство) порушив Залізничний райвідділ міліції Сімферополя", - повідомила Ольга Богославська, головний фахівець відділу зв`язків із громадськістю Кримського управління МВС.

Відео з`явилося в мережі в середині липня, його виклав у ЖЖ один із блогерів.

"Гуляли з другом нічним парком нещодавно, спілкувалися... Раптом почули якийсь шум від Вічного вогню, вирішили заглянути, розвідати, а там - концерт. Сидить тусовка з гітарою, мікрофоном і підсилювачем, і співають пісеньки, розпиваючи спиртне", - написав блогер.

Нагадаємо, що в Києві двічі затримували осіб, які влаштовували політичні акції, смажачи на Вічному вогні біля могили Невідомого солдата яєчню з сосисками.

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.