Арлінгтонський цвинтар видалив із сайту контент про чорношкірих воїнів і жінок-ветеранів

Арлінгтонський національний цвинтар видалив зі свого сайту інформацію та освітні матеріали про історію темношкірих та іспаномовних воїнів, а також військовослужбовиць.

Про це повідомляють американські ЗМІ.

На офіційному сайті Арлінгтонського національного цвинтаря 14 березня зникли внутрішні посилання, що направляли користувачів на веб-сторінки з інформацією про видатні могили десятків чорношкірих, латиноамериканських та ветеранів жіночої статі.

Вилучення контенту є частиною виконання наказу президента Дональда Трампа про видалення матеріалів, пов'язаних з "DEI" — викоріненням різноманітності, рівності та інклюзивності з урядових веб-сайтів.

Серед відомих темношкірих американців, похованих в Арлінгтоні, – суддя Верховного Суду Тургуд Маршалл, боксер-чемпіон Джо Луїс, убитий активіст за громадянські права Медгар Еверс і кілька авіаторів Таскігі — першої групи темношкірих бойових пілотів у Другій світовій війні.

Також було видалено веб-сторінку про історію жінок, на якій були представлені, зокрема, перша леді Жаклін Кеннеді та бойовий фотограф часів Другої світової війни Маргеріт Хіггінс.

Національне кладовище Арлінгтона — місце останнього спочинку президентів, генералів та ветеранів США, нагороджених державними нарородами. Засноване після Громадянської війни в США на батьківщині генерала Півдня Роберта Лі. Тут поховано близько 400 тисяч осіб.

 

Година папуги. Ґеббельсівська пропаганда

«А якщо Ґеббельс за всім тим стоїть, за катинським вбивством?! Бо то був такий момент, коли всі думали: може, це німці зробили? Але в короткому часі зорієнтувалися, що німці не брешуть. Цього разу вони кажуть правду».

Не товариш. Фантастичні вибори великого 1990 року

Моментально з бридливістю повертаю посвідчення: «Заберіть це! Я їм не товариш! Я член Української Республіканської партії». І – о, диво! – для мене, єдиного із 450 депутатів, було виготовлено посвідчення без слова "товариш"!

Степан Скрипник. Хорунжий Армії УНР, депутат, патріарх

У 1940–1980-х роках резидентури кдб срср у Канаді і США широко практикували оперативні заходи з компрометації через так звану прогресивну пресу визначних українських діячів, які активно боролися за духовне і національне відродження. Одна з таких операцій була спрямована проти тодішнього митрополита Української православної церкви Канади, а невдовзі – УПЦ США, у майбутньому – Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Мстислава.

Вибір Віктора Кравченка. Людина, яка домоглася суду над СРСР