Україна дозволила перші ексгумації жертв Волинської трагедії, - Дональд Туск

Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск стверджує, що Україна дозволила перші ексгумації жертв Волинської трагедії.

Про це політик написав у соцмережі X.

"Нарешті прорив. Є рішення про перші ексгумації польських жертв УПА. Хочу подякувати міністрам культури Польщі та України за гарну співпрацю. Чекаємо подальших рішень", - написав очільник уряду Польщі.

Раніше кандидат у президенти Польщі Кароль Навроцький заявив, що не бачить можливості приєднання України до ЄС чи НАТО. Свою позицію він пояснив відсутністю ексгумації тіл жертв Волинської трагедії в Україні.

Водночас в МЗС України наголосили, що подібні заяви є маніпуляцією. В міністерстві також нагадали, що співпраця двох країн завжди була спрямована на гідне вшанування пам'яті українців у Польщі та поляків в Україні.

 

Година папуги. Ґеббельсівська пропаганда

«А якщо Ґеббельс за всім тим стоїть, за катинським вбивством?! Бо то був такий момент, коли всі думали: може, це німці зробили? Але в короткому часі зорієнтувалися, що німці не брешуть. Цього разу вони кажуть правду».

Не товариш. Фантастичні вибори великого 1990 року

Моментально з бридливістю повертаю посвідчення: «Заберіть це! Я їм не товариш! Я член Української Республіканської партії». І – о, диво! – для мене, єдиного із 450 депутатів, було виготовлено посвідчення без слова "товариш"!

Степан Скрипник. Хорунжий Армії УНР, депутат, патріарх

У 1940–1980-х роках резидентури кдб срср у Канаді і США широко практикували оперативні заходи з компрометації через так звану прогресивну пресу визначних українських діячів, які активно боролися за духовне і національне відродження. Одна з таких операцій була спрямована проти тодішнього митрополита Української православної церкви Канади, а невдовзі – УПЦ США, у майбутньому – Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Мстислава.

Вибір Віктора Кравченка. Людина, яка домоглася суду над СРСР