АНОНС: Лекція Вахтанга Кіпіані "Навіщо знати історію під час війни?"

9 грудня у Миколаєві відбудеться лекція Вахтанга Кіпіані "Навіщо знати історію під час війни?".

Росія веде загарбницьку винищувальну війну не тільки на землі. Кремль веде війну за мізки українців, проти героїв визвольних війн минулого, і тому гранично важливо сформувати те, що в стандартах НАТО має назву "спільне бачення". Якщо українці будуть спільно розуміти минуле, то зможуть відстояти країну сьогодні і відбудувати її сильнішою завтра.

Вахтанг Кіпіані — український журналіст, публіцист, історик. Головний редактор інтернет-видання "Історична Правда", однойменного тележурналу, викладач магістерської програми з журналістики Українського католицького університету у Львові та кафедри PR у Національному університеті "Києво-Могилянська академія", засновник Музею-архіву преси.

Сьогодні Вахтанг Кіпіані військовослужбовець, сержант 13-тої бригади оперативного призначення НГУ "ХАРТІЯ".

Коли: 9 грудня, понеділок, о 16:00

Де: Муніципальна виставкова зала, вул. Вадима Благовісного, 54 (вхід з вул. Соборна) Вхід вільний за реєстрацією 

 

Година папуги. Ґеббельсівська пропаганда

«А якщо Ґеббельс за всім тим стоїть, за катинським вбивством?! Бо то був такий момент, коли всі думали: може, це німці зробили? Але в короткому часі зорієнтувалися, що німці не брешуть. Цього разу вони кажуть правду».

Не товариш. Фантастичні вибори великого 1990 року

Моментально з бридливістю повертаю посвідчення: «Заберіть це! Я їм не товариш! Я член Української Республіканської партії». І – о, диво! – для мене, єдиного із 450 депутатів, було виготовлено посвідчення без слова "товариш"!

Степан Скрипник. Хорунжий Армії УНР, депутат, патріарх

У 1940–1980-х роках резидентури кдб срср у Канаді і США широко практикували оперативні заходи з компрометації через так звану прогресивну пресу визначних українських діячів, які активно боролися за духовне і національне відродження. Одна з таких операцій була спрямована проти тодішнього митрополита Української православної церкви Канади, а невдовзі – УПЦ США, у майбутньому – Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Мстислава.

Вибір Віктора Кравченка. Людина, яка домоглася суду над СРСР