У Познані знайшли прапор Адольфа Гітлера

Прапор роками лежав на складі познанського Національного музею, однак лише цьогоріч його ідентифікували.

Про це пише інтернет-видання Нова Польща.

Особистий стяг фюрера розміром метр на метр виконаний із високоякісних матеріалів.

"Оксамит, шовк, золоті нитки. Відразу стало зрозуміло, що це річ дуже важливої особи і призначена для дуже важливого місця", — розповідає історикиня Алєксандра Парадовська, яка знайшла й ідентифікувала прапор.

Стяг не виставлятимуть на загальний огляд, адже побоюються, що він може стати об'єктом поклоніння неонацистів. Тому виставки, на яких його експонуватимуть, повинні бути дуже добре продумані, — зазначають історики.

На сьогодні нічого не відомо про будь-який інший автентичний гітлерівський прапор, який зберігся до наших днів.

 

Година папуги. Ґеббельсівська пропаганда

«А якщо Ґеббельс за всім тим стоїть, за катинським вбивством?! Бо то був такий момент, коли всі думали: може, це німці зробили? Але в короткому часі зорієнтувалися, що німці не брешуть. Цього разу вони кажуть правду».

Не товариш. Фантастичні вибори великого 1990 року

Моментально з бридливістю повертаю посвідчення: «Заберіть це! Я їм не товариш! Я член Української Республіканської партії». І – о, диво! – для мене, єдиного із 450 депутатів, було виготовлено посвідчення без слова "товариш"!

Степан Скрипник. Хорунжий Армії УНР, депутат, патріарх

У 1940–1980-х роках резидентури кдб срср у Канаді і США широко практикували оперативні заходи з компрометації через так звану прогресивну пресу визначних українських діячів, які активно боролися за духовне і національне відродження. Одна з таких операцій була спрямована проти тодішнього митрополита Української православної церкви Канади, а невдовзі – УПЦ США, у майбутньому – Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Мстислава.

Вибір Віктора Кравченка. Людина, яка домоглася суду над СРСР