Анатолій Хромов продовжить очолювати Державну архівну службу України

15 жовтня рішенням Уряду Анатолія Хромова призначено повторно на посаду Голови Державна архівна служба України.

Про це повідомив очільник Державної архівної служби України.

"Дякую Кабінет Міністрів України та Міністерство юстиції України за високу оцінку роботи команди архівістів під час надзвичайних умов пандемії та повномасштабного вторгнення росії, які припали на першу каденцію. Разом з колегами зробимо все можливе для подальшого ефективного збереження архівного надбання та ровитку нашої важливої галузі в наступні п'ять років", - написав на своїй сторінці у Фейсбук Анатолій Хромов.

Анатолій Хромов був призначений Головою Державної архівної служби України розпорядженням Кабінету Міністрів України 27 листопада 2019 року. 

 
Теми

Президент-невдаха. Яка з нього користь?

Президент-невдаха найкраще гострить лезо сокири демократії. Президент-невдаха – це тест на дурнєопірність суспільства, а також – краш-тест для держави. Виявляється, невдахи страшенно корисні для народовладдя.

Коли оголосили останній відбій. Уривок із книжки "Демобілізовані" Алана Олпорта

Демобілізація – це окрема битва, якої у жодному разі не можна програти. Які зміни переживало суспільство Великої Британії після Другої світової війни? Як демобілізовані адаптовувались до мирного життя? Про важку дорогу від війни до миру йдеться у книжці британського історика Алана Олпорта "Демобілізовані: повернення додому після Другої світової війни", яка у січні побачить світ у видавництві "Локальна історія".

Биківня: таємне місце масових поховань жертв сталінського терору

Історія Биківнянських могил — це історія місця масових поховань жертв сталінського терору, яке було приховане від суспільства протягом багатьох років. Биківня — це місце-символ, де були поховані голоси, яких змусили замовкнути. Це не просто могили, це багато людей, кожен із яких міг змінити щось у світі.

Ярослава Музика: зберігачка творів бойчукістів

Підсвідомо відчуваючи небезпеку для заарештованої дружини Ярослави, чоловік Максим Музика сховав твори Михайла Бойчука та його послідовників, що зберігалися вдома, замурувавши роботи між дверима їхньої квартири і суміжнього помешкання сестри. Повернувшись, художниця продовжувала переховувати спадщину Михайла Бойчука, прекрасно розуміючи ступінь ризику.